Yang Hyun Suk Discusses the Future of WIN’s Losing Team

Yang Hyun Suk WIN’in Kaybeden Grubunun Akıbeti Hakkında Konuştu

YG Entertainment’in sıradaki çıkış yapacak grubu belirlemek için olan karşılaşmada B.I, Kim Jin Hwan, Bobby, Song Yoon Hyung, Go Jun Hwae ve Kim Dong Hyuk’dan oluşan B Takımı, A Takımı’na yenilirken ‘ayakta durma’ programı “WIN: Who Is Next?” ile birlikte bir çok hayran, sevgi ve destek elde ederek geleceklerini büyük bir ilgi ve spekülasyon haline getirdiler.

“WIN” en başından beri YG stajyerlerini birbirlerine karşı şirketin sıradaki erkek grubu olmak için savaştıran ve kaybeden takımın ayrılacağının ya da üyelerinin değişeceğinin sözünü veren acımasız bir programdı. Şirketin CEO’su Yang Hyun Suk, “WIN”in arkasındaki akıl hocası aynı zamanda, program yayınlanırken verdiği sözleri tutacağını tekrar tekrar söyledi ve final karşılaşmasından saatler önce Kore saatiyle 25 Ekim akşamı YG Papa basın toplantısında kaybeden takımın akıbeti hakkında daha fazla detay verdi.

Yang Hyun Suk şunu söyledi: “ Bu programı planladım çünkü daha güçlü bir takımı büyütmek istiyordum. Doğrusu program devam ederken bu çocukların iyi ve kötü noktaları hakkında daha fazla şey öğrendim ve onlara karşı daha çok ilgi kazandım; ben de insan olduğumdan üç ve dördüncü bölümden itibaren düşüncelerim değişmeye başladı.”

Şöyle devam etti: “Ama izleyicilere söz veriyorum ki kazanan grup hemen çıkış yapacak ve gecikme, bundan çekineceğiz, ya da en kötü senaryo olan kaybeden grubun dağılmasından. Bu sözümü tutmam gerektiğine inanıyorum. Çoğu insan kaybeden grubun YG’den ayrılacağına ya da dağıtılacağına inanıyor ama doğrudan öyle olmayacak. Kaybeden takımın YG’de daha fazla çalışacak olması ve üye değişimleri ya da takviyeler olacak olması hakkında büyük ihtimaller var.”

Yang Hyun Suk şöyle toparladı: “Kaybeden takıma ne olacağı hakkında şu anda spesifik bilgiler veremem ama gösterinin sonlanmasıyla bunun hakkında daha çok düşüneceğim. Herkesin kaybeden takıma neler olacağını görmek için biraz daha beklemelerini istiyorum. Üyeleri basitçe YG’den atmayacağım ya da cesaretlerini kırmayacağım, bu yüzden hayranların çok fazla endişelenmeleri gerektiğini düşünmüyorum.

pwanggatime

While Team B lost against Team A in the battle to become YG Entertainment‘s next boy group to debut, Team B, composed of B.I, Kim Jin Hwan, Bobby, Song Yoon Hyung, Go Jun Hwae, and Kim Dong Hyuk, has gathered a lot of fans, love, and support throughout the airing of the survival program “WIN: Who Is Next?“, making their future a matter of high interest and speculation.

“WIN” was a brutal program from the start, pitting YG trainees against each other to become the agency’s next boy group and promising that the losing team will either be broken up or members changed. CEO Yang Hyun Suk, the mastermind behind “WIN,” promised again and again during the airing of the program that he will keep the promised he made, and hours before the final battle that took place on the evening of October 25 KST, Papa YG discussed in more detail his thoughts about the future of the losing team in a press conference.

Yang Hyun Suk said, “I planned this program because I wanted to foster a stronger team. Honestly, though, as the program went on and I came to learn more about the good and bad points about these kids and gained affection for them, starting for episode three and four my mind started to change, since I am human too.”

He continued, “But I promised to the audience that I would immediately debut the team that wins and delay, hold off, or in the worst case scenario, break up the losing team. I believe I must keep that promise. While there are many people who think the losing team will either disband or leave YG, it might not strictly be like that. There is a large possibility that the team will practice more at YG and have either member changes or reinforcements.”

Yang Hyun Suk concluded, “I can’t talk in specifics about what will happen to the losing team, and I will be thinking about it more after the end of the show. I would like everyone to wait just a bit more to find out what will happen to the losing team. I won’t simply be kicking the members out of YG or making them feel discouraged, so I don’t think the fans need to worry too much.”

26.10.2013 – soompi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.