WONDER GIRLS’ SUNMI PREPARING FOR A COMEBACK?

South Korea (대한민국)

Wonder Girls`ün Sunmi`si Dönüş İçin mi Hazırlanıyor?

Wonder Girls`ün önceki üyesi Sunmi`nin eğitim almak için sürekli JYP Ajansı`nı ziyaret ettiği biliniyor. Ancak geçenlerde bazı kaynaklar Sunmi`nin geri dönüş için hazırlandığına dair ipucu verdi.

JYP konu hakkında: “ Sunmi`nin ajansın tam bir parçası gibi bir seviyede eğitim aldığı doğrudur. Bu yılın başında üniversiteye girdi ve ne zaman boş vakti olursa ajansa eğitim almaya geliyor.” diye yorumda bulundu.

JYP Sunmi`nin dönüşü hakkında :” Onun dönüşü için özel planlar yapılmadı. Solo bir dönüş mü yapacak ya da bir gruba mı dönecek , hiçbir karar verilmedi.” dedi.

Aslı_l.m.h
It’s known that Wonder Girls‘ past member Sunmi has been continuously visiting the JYP agency to receive training. However, sources have been recently tipped off that she has been preparing for a comeback.

On the matter, JYP comments, “It’s true that Sunmi has been receiving the level of training as if she was completely a part of the agency. Early this year after she enrolled into the university she has been coming to the agency to receive training whenever she’s had free time“.

About Sunmi’s comeback, JYP says, “Specific plans for her comeback have not been arranged. Whether she’s to make a solo comeback or return to a group, no decisions have been made“.

13.07.2011-Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.