WINNER Attract 8,000 Fans During Their First Official Japanese Fan Meeting

WINNER İlk Resmi Japonya Fanmeeting’leri Süresince 8,000 Hayranla Buluştu 

WINNER, Japonya’daki fanmeetinglerinde 8,000 hayranla buluşarak sadece kendi ülkelerinde değil Japonya gibi bir yurtdışı ülkesinde de yüksek şöhreti tattılar.

Hayranlar, ayın ikisinde Osaka’da gerçekleşen ‘Hello! WINNER’ adlı etkinlikte YG’nin yeni çıkacak olan erkek grubunu görebilmek için sabahın erken saatlerinden itibaren beklediler. Çocuklar kendilerini tanıttı, Osaka’yla ilgili ilk izlenimlerini aktardılar ve hayranlarıyla zaman geçirdiler. 300 şanslı hayran çekilişten hak kazanarak sahneye çıktılar ve WINNER ile tanıştılar. Tabi ki, fanmeeting çocukların dans ve şarkı söyleme konusundaki bireysel yeteneklerini göstermeden tamamlanmadı.

Bir temsilci şu yorumu yaptı: “ WINNER, BIGBANG’in dome turu boyunca sahne açılışlarında kendi şarkılarının Japonca versiyonlarını söyleyerek Japonca kabiliyetlerini de kanıtlamış oldular. Ayrıca etkinlikte sunucunun bütün sorularını doğal bir şekilde Japonca cevapladılar. İlk etkinlikleri Osaka’da gerçekleşmiş olmasına rağmen, Tokyo’da ve Japonya’daki diğer şehirlerde de etkinlik olmasını uman hayranların sesi yükseliyor.”

pwanggatime

WINNER is already experiencing high fame not only in their own country but overseas in Japan as well, drawing in 8,000 fans for their first official Japanese fan meeting!

Fans waited since early morning to see YG’s upcoming boy group in person during their ‘Hello! WINNER’ event held in Osaka on the 2nd. The boys introduced themselves, shared their first impressions of Osaka, and shared time with fans. 300 lucky fans were also picked by raffle to go up on stage and greet WINNER. Of course, the fan meeting wouldn’t be complete without the boys showing off their individual talents in singing and dancing.

A rep commented, “WINNER showed off their Japanese skills by singing the Japanese versions of their songs during their opening stage for BIGBANG’s dome tour. They also naturally answered the MC’s questions in Japanese during the event… Although their first event was held in Osaka, the voices of fans who hope for events in Tokyo and other cities in Japan are growing.”

03.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.