Various Int’l Conferences, Events to be Held in Seoul in October

South Korea (대한민국)

Ekim ayında birçok uluslar arası konferans ve etkinlik Seul’de gerçekleştirilecek

Birçok uluslar arası konferans ve kültürel etkinlik Ekim ayı boyunca Seul’de gerçekleştirilecek
İlk olarak , en önemli Asya ülkelerini bir araya getiren 21 önemli şehirden oluşan Asya Grubu, Ekim’in 10undan itibaren Seul,Tokyo ve Kuala Lumpur gibi 12 farlı şehirden gelen temsilcileri bir araya getiren 2 günlük bir toplantı düzenleyecek.
Grup sahil kenarındaki bölgelerdeki gelişimi ve büyük felaketlere karşı alınacak tedbirleri görüşecek.

Cheonggye Nehri yakınındaki Sejong Sahne Sanatları Merkezi’nde Ekim ayının 20’sinden itibaren dört gün boyunca bir klasik müzik konseri, Çek film festivali ve Çek sanatçıların yaptığı resim ve fotoğraf sergileri sergilenecek.

24 Ekim itibariyle Uluslararası Toplu Taşıma Derneğinin Asya-Pasifik bölge şubesi bir toplantı yapacak. Asya-Pasifik ülkelerinden 150 taşımacılık uzmanı, Seul’de akıllı taşımacılık sistemlerinin geliştirilmesini ve toplu taşımanın kullanımını arttırmanın yollarını konuşacaklar.

nurbi

First, the Asian Network of Major Cities 21, a gathering of key Asian cities, will hold a two-day plenary meeting in Seoul from October tenth, bringing together representatives from 12 cities, such as Seoul, Tokyo and Kuala Lumpur.

The network will discuss the development of waterside regions and measures to prevent massive disasters.

A classical concert, a Czech film festival and exhibitions of prints and photographs produced by Czech artists will be held at the Sejong Center for the Performing Arts and near the Cheonggye Stream for four days from October 20th. Those events will mark Prague’s Day in Seoul.

Starting October 24th, the Asian-Pacific regional branch of the International Association of Public Transport will hold a meeting. 150 transportation experts from Asia-Pacific countries will gather in Seoul to discuss the development of intelligent transportation systems and ways to boost the use of public transportation.

02.10.2011-kbsworld

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.