Ulala Session to Help Out Kids with Cancer Every Month

Ulala Session Kanserli Çocuklara Her Ay Yardımda Bulunacak

Ulala Session kanserli çocuklara her ay yardımda bulunacak.

Grubun şirketi, “Ulala Session üyeleri nisan ayından başlayarak, her ay bir etkinliğin gelirinin tamamını kanserli çocuklara bağışlamayı planlıyor. Bu bütün üyelerin ve şirketin ortak kararı,” dedi.

Bağış, yaşamı tehdit eden hastalıklara sahip çocukların tedavi ve ameliyat giderleri için kullanılacak ve grup her yıl yaklaşık 200 milyon won (yaklaşık 180,000 Amerikan doları) bağışta bulunacak. Grup Lim Yoon Taek’in vefatından sonra bu projeyi gerçekleştirmeye karar verdi. Rahmetli şarkıcı sürekli bağışta bulunurdu.

Ulala Session’ın ajansı, “Çalışanlarımızdan birinin kızı spinal kansere tutuldu. O henüz 1 yaşında. Üyeler ilk olarak bu çocuğa yardım edecek ve sonrasında diğerlerine yardım etmeye başlayacak,” diye ekledi.

Ayrıca grup nisan sonu ya da mayıs ayının başında yayınlanması planlnan bir albüm için hazırlık yapıyor.

primadonna

Ulala Session will be helping out children with cancer every month.

The group’s label announced, “The Ulala Session members are planning to donate the entire profits from one event every month to children with cancer starting in April. This is something the members and the label all agreed to.”

The donation will go for the treatment and surgery of children with the life-threatening illness, and they’ll be donating about 200 million KRW (approximately 180,000 USD) per year. The group decided on the project after Lim Yoon Taek passed away. The late singer had consistently donated to the cause.

Ulala Session’s agency added, “The daughter of one of the employees is suffering from a spinal disease. She is just over 1 year old. The members will start with this child and then move onto helping others.”

The group is also preparing for an album that’s planned for release at the end of April or early May.

21.03.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.