TVXQ are ‘TENSE’ for Their 7th Full Album!

TVXQ 7. Stüdyo Albümü ‘Tense’i Yayınladı!

Krallar geri döndü! TVXQ 7. stüdyo albümü ‘Tense’i yayınladı!

Albümün çıkış parçası “Something” Las Vegas’taki büyük orkestra gösterilerinden ilham alınarak oluşturulan bir swing caz şarkısı. Şarkı, tüm kızların peşinde koşmasından yorulan ama aslında bir kızla görüşmek ve o kızın yanında kalmasını isteyen aşırı özgüvenli bir erkeği anlatıyor.

“TEN”in sözlerinde, grubun “Hug”dan “Catch Me”ye kadar yayımladığı tüm hit şarkıların isimleri yer alıyor. “Your Man” ise, maço bir erkeğin bu zamana kadar hayatında sahip olduğu ve inandığı tüm görüşlerinin değişmesi ve aşkını itiraf etmesini anlatan bir retro pop punk şarkısı.

Min-Hee Chang^^

The kings are back – TVXQ has released their full 7th album ‘Tense’!

Their title song “Something” is a swing jazz track that takes inspiration from the big band shows of Las Vegas. The song expresses the over-confident attitude of a guy who is tired of all the girls chasing after him but really wants a girl to see through him and stay by his side.

“TEN” contains the titles of every hit song they’ve released ever since “Hug” up to “Catch Me”. “Your Man” is a retro pop punk song where a ‘macho man’ breaks down all the opinions they’ve had so far in life and confesses their love.

06.01.2014 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.