Trouble Maker Say It Was Embarrassing Filming Their Love Scenes

Trouble Maker Çifti, Aşk Sahnelerinin Utanç Verici Olduğunu Söyledi

Trouble Maker çifti, “Now” müzik videosunda birbirlerinden hiç uzak duramamış gibi görünüyordu; fakat ikisi de aşk sahnelerini çekerken çok utandığını itiraf ediyor.

Ekranların seksi kızı ve sahne arkasının sevimli kızı olarak olarak bilinen HyunA müzik videosu çekilirken “Utandım” dedi.

Ayrıca Hyunseung “Gerçekten utanç vericiydi….. Birlikte tanıtım yaptığımızdan beri iki yıl geçti ve aşk sahnelerinin çekimi utanç vericiydi ve uygunsuzdu;  fakat biz iş arkadaşları olduğumuz için ve önceden tanıtımını yaptığımız için ayrıca ekibimizde iyi olduğu için…. Sahnede de iyi gözükeceğimizi umuyorum” dedi.

“Now” videosunun yayınlanmasıyla birlikte bütün etkileyiciliğiyle başarısı artıyor ve birkaç önemli müzik listesinde 1 numaraya yükseliyor.

özüm06

Trouble Maker looked like they couldn’t keep their hands off each other in their “Now” MV, but the two confessed that they were actually both very embarrassed while filming their love scenes.

HyunA, who is known for her opposing charms of sexy charisma on stage and cuteness overload behind-the-scenes, shared on her acting in the music video, “I was embarrassed.”

Hyunseung also shared, “It was really embarrassing… It’s been two years since we promoted together so filming the love scenes was embarrassing and awkward… But since we are label mates and have promoted together before, our teamwork is good… I think we will be able to show a good image on stage as well.”

“Now” achieved an all kill with its release and is still going strong, maintaining its #1 spot on several major music charts!

31.10.2013 -allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.