T-ara’s Jiyeon cast for ‘Dream High 2′!

South Korea (대한민국)

T-ara’dan Jiyeon ‘Dream High 2′de rol alacak!

KBS’in heyecanla beklenen ve yaklaşmakta olan dizi projesi ‘Dream High 2‘’nin oyuncuları yıldızlarla dolu olacak.

Jiyeon, daha önceki birkaç oyunculuk performansıyla göstermiş olduğu oyunculuk becerilerini, bu yeni rolüyle daha da sağlamlaştıracak. Geçen hafta sonu dizinin yapımcıları, oyuncular ile bir toplantı yapmaya karar verdiler.

Jiyeon, “Yurt içi ve yurt dışı programlarım ile meşgul olduğum halde, ‘Dream High 2‘nin özetini okuduktan sonra kabul ettim. Çünkü bir rolde oynamak istiyordum. Çok geç olmadan önce, stajyerlik günlerimi ve çalışkan bir öğrenci olarak geçirdiğim günlerin anılarını yeniden yaşamak istedim.”, şeklinde konuştu. Konuşmasına, “Çok büyük bir çaba sarfedeceğim, bu yüzden, lütfen heyecanla bekleyin.” diye devam etti.

Min-Hee Chang^^

The star-studded cast for the upcoming KBS production ‘Dream High 2‘ has been generating widespread excitement as of late.

With several acting gigs already under her belt, Jiyeon will bring her acting talents over to her new role, which has yet to be specified. The casting was decided at a meeting with the producers last weekend.

“Although I’m already busy with domestic and foreign promotions, after reading the synopsis for ‘Dream High 2′ I decided to take it because it was a role that I wanted to play. I wanted to relive memories of my trainee days and as a hardworking student before it was too late,” she said. “I’ll be putting a lot of effort into it, so please be expecting it.”

28.11.2011 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.