Suzy Wows with her Chic Pictorial for ‘Harper’s Bazaar’

Suzy ‘Harper’s Bazaar’ Resimleri İle Hayranlarını Şaşırttı

Suzy’nin ‘Harper’s Bazaar’a verdiği hayrete düşüren resimleri ile hayranları onun üzerinden gözlerini alamıyor!

Tepeden tırnağa şık görünümlü Suzy Paris’in güzel görünümü için gittiği Fransa’da çok güzel görünüyor.

Röportaj sırasında Suzy ‘Book of the House of Gu’ dizisi ile tecrübelerini “Benim bu dizi çekimlerinden önce tarihi bir dizide oynamakla ilgili endişelerim vardı, ben oynarken bir fantastik-tarihi dizi yerine aksiyon sahneleri içeren bir melodram dizisi gibi düşünüp oynadım bunun bana yardımı oldu..Direktör bana öneri vermedi bunun yerine nasıl hissediyorsam/istiyorsam öyle yapmamı söyledi. Düşünüyorum ki ben sanatsal özgürlük ile kendim hakkında daha çok şey öğrenebilirim.” diyerek anlattı.

Suzy konuk olarak yer aldığı ‘Healing Camp’ hakkında da konuştu, “Ben sadece 20 yaşında olsam da, benimde diğerlerinin bilmediği bir hayatım var ve düşünüyorum ki benim hikayemi bilmek isteyenler de var.” dedi.

Hayranlar Suzy’nin hayatını 22 Temmuz’da yayınlanacak olan ‘Healing Camp’da görebilirler!

Asya_Prenses

Fans couldn’t take their eyes off Suzy as she stunned in her gorgeous pictorial for ‘Harper’s Bazaar’!

Looking chic from head to toe, Suzy stands out against the beautiful backdrop of Paris, France where she traveled to for this photoshoot.

During the interview with the magazine, Suzy opened up her ‘Book of the House of Gu’ experience, sharing,”I had a lot of worries about taking on a historical drama prior to filming, but instead of perceiving it as a fantasy-historical drama, I thought of it as a melodrama with action scenes which helped my acting…The director didn’t give me a lot of suggestions but rather told me to do whatever I felt like doing. I think I can discover more about myself with more artistic freedom.”

Suzy also commented on her upcoming guest appearance on ‘Healing Camp’, stating, “Although I’m only 20 years old, I have my own life that others may not know about, and I think there are people who would want to hear my story.”

Fans will be able to hear Suzy open up about her life on ‘Healing Camp’ on July 22!

18.07.2013 – en.korea

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.