Super Junior Invite ELF to Their ‘Treasure Island’ During ‘SMTOWN WEEK’

Super Junior, ELF’leri ‘SMTOWN WEEK’te ‘Define Adası’na Davet Etti

Super Junior ‘SMTOWN WEEK’ için ELF’leri ‘define adası’na çağırdı!

Super Junior, 28-29 Aralık tarihlerinde KINTEX, Ilsan’da gerçekleştirdiği ‘Treasure Island’ konseriyle ‘SMTOWN WEEK’i muhteşem bir şekilde sonlandırdı. ‘Treasure Island’ ayrıca, grup üyesi Heechul’un askerden döndüğünden beri Kore’de katıldığı ilk konser oldu.

Grup; konserin açılışını, Japonca single’ı “Blue World”ün Korece versiyonuyla yaptı ve daha sonra “Mr. Simple”, “Sexy, Free & Single”, “BONAMANA”, “Sorry Sorry” ve “Miracle” gibi hitlerinin yanı sıra, alt grupları Super Junior-M ile Donghae ve Eunhyuk’un şarkıları da dahil olmak üzere, toplamda 28 şarkıyla performans sergiledi.

Varyete yetenekleriyle tanınan çocuklar, ‘Super Island’ adındaki ‘Superstar K’ parodileriyle seyircileri kahkahaya boğdular. Donghae ve Siwon, Donghae’nin yazıp bestelediği “Hey Sun” (“Hae Ya”) şarkısının performansı için reggae çocuklarına dönüşerek hayranları şaşırttı. Heechul M&D’nin “Close Ur Mouth” şarkısını, Kangin ise Kim Sung Jae’nin “As I Told You” şarkısını seslendirdi. Super Junior-M’den Zhou mi ve Henry, Sagging Snail (Yoo Jae Suk ve Lee Juk)’in “Apgujeong Punk”ı ile performans sergilerken; Shindong ve Eunhyuk “Confession” şarkısıyla sahne aldı. Ryeowook ve Kyuhyun ‘Ryeowoo-namic Kyuo’ya dönüşerek, Dynamic Duo’nun “Guilty” şarkısını söyledi. Son olarak Sungmin, J.Y. Park’ın “I’ve Had Enough Parties” şarkısını kendi yorumuyla seslendirdi ve seksi bir performans ortaya koydu.

Üyeler; Kim Gun Mo, Kim Jang Hoon, Lim Jae Bum, Sung Si Kyung, Park Jung Hyun ve Fly to the Sky dahil olmak üzere 15 şarkıcının taklidini yaptılar ve daha sonra, Shin Seung Hoon’un “I Believe” şarkısını seslendirmek için bir araya geldiler. En sonunda, müzikal performansları “I Will Follow Him” boyunca hayranlar onlara alkışlarıyla eşlik ettiler.

Super Junior, “‘Treasure Island’, ‘SMTOWN WEEK’in finali olmasının yanı sıra; dünya turuna çıktığımızdan beri, uzun zaman sonra kendi ülkemizde verdiğimiz ilk konser. Bu yüzden, ‘Super Show 5’tan farklı bir konser olması için çok çalıştık ve bu süreçte eğlenceli ve güzel anılara sahip olduğumuz için çok teşekkür ederiz. Sizleri yeni bir albümle selamlayacağız, bunun için lütfen gelecek yılı dört gözle bekleyin.” diye konuştu.

‘SMTOWN WEEK’e toplamda 80.000 kişi katıldı.

Min-Hee Chang^^

Super Junior invited ELF to their ‘treasure island’ for ‘SMTOWN WEEK’!

Super Junior concluded ‘SMTOWN WEEK’ with a bang during their concert ‘Treasure Island’, held at KINTEX, Ilsan on December 28-29, which is also Heechul’s first domestic concert since his discharge.

Super Junior opened the concert with the Korean version of their new Japanese single “Blue World” and went on to perform a total of 28 songs including “Mr. Simple”, “Sexy, Free & Single”, “BONAMANA”, “Sorry Sorry”, “Miracle”, as well as Super Junior-M and Donghae and Eunhyuk’s unit stages.

The boys are also known for their variety skills and brought laughs with their parody of ‘Superstar K’ titled, ‘Super Island’. Donghae and Siwon surprised fans with their transformation into reggae boys and performed Donghae’s self-created song, “Hey Sun” (“Hae Ya”), Heechul sang M&D’s “Close Ur Mouth”, Kangin sang Kim Sung Jae’s “As I Told You”, Super Junior-M’s Henry and Zhoumi performed Sagging Snail (Yoo Jae Suk and Lee Juk)’s “Apgujeong Punk”, Shindong and Eunhyuk performed “Confession”, Ryeowook and Kyuhyun turned into ‘Ryeowoo-namic Kyuo’ to perform Dynamic Duo’s “Guilty”, and Sungmin put his sexy charms to good use with a cover of J.Y. Park’s “I’ve Had Enough Parties”.

Super Junior then came together to perform Shin Seung Hoon’s “I Believe” while singing impersonations of 15 singers including Kim Gun Mo, Kim Jang Hoon, Lim Jae Bum, Sung Si Kyung, Park Jung Hyun, and Fly to the Sky, and got fans clapping along with their musical stage for “I Will Follow Him”.

Super Junior shared, “Since we were on a world tour, this is our first domestic concert in a long time and as much as it is the finale of ‘SMTOWN WEEK’, we worked hard to prepare a different concert than ‘Super Show 5’ so we are really thankful that it became a fun and happy memory. We will greet you with a new album and concert next year so please look forward to it.”

‘SMTOWN WEEK’ drew in a total of 80,000 fans in attendance.

30.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.