SS501’s Kim Hyun Joong Dumped by Girlfriend for Calling Her Ex’s Name

South Korea (대한민국)

SS501’in Lideri Kim Hyun Joong İsimleri Karıştırınca Döküldü

Ünlü sanatçı Kim Hyun Joong 26 Temmuz’da radyo programı SBS Power FM(107.7 Mhz)’in konuğu oldu. Kim Hyun Joong programda, ‘’Geçmişteki sevgilime seslenirken, ismini ondan önceki sevgilimle karıştırdım ve onun ismiyle hitap ettim, sonra kız dağıldı ve bana soğuk bir bakış attı.’’ şeklinde açıklamalarda bulundu. Konuşmasının devamında, ‘’Benim sevdiğim şeyler ve yiyecekler eski kız arkadaşımınkilerle neredeyse aynıydı. Geçmişteki sevgilimin de dediği gibi ‘ona çok benziyordum.’, konuşma sırasında da farketmeden bunlardan bahsettim. Bu olaydan sonra da beni terk etti.’’ dedi.
Yakışıklı yıldız ayrıca eski sevgilisinin kendisinden nasıl intikam aldığını da anlattı. ‘’Bu kız ayrıca benden intikam almak için bana seslenirken eski erkek arkadaşının ismiyle seslenmeye başladı ve konuşurken sürekli onun hoşlandığı şeylerden bahsederek imalarda bulunuyordu. Çoğu erkek bu tip şeylere kayıtsız kalır; ama daha sonra dayanamadım. Sorunun ne olduğunu biliyordum.’’
Radyo programında Kim Hyun Joong diğer gerçekler hakkında da itirafta bulunarak;’’Hayatımda bana yapılan aşk ilanlarının sadece birini kabul ettim. Ben ulusal bayramda doğdum. İlkokula kadar, benim doğum günüm olduğu için insanların anıtlara çiçek koyduğunu sanırdım.’’ dedi.

ottokaji

Kim Hyun Joong appeared on the radio show for the 26th, SBS Power FM (107.7 Mhz) Kwang Hee and Yewon’s Young Street Summer Special. Kim Hyun Joong stated, “I’ve called my past girlfriend my ex-girlfriend’s name and broke up, he said her name without thinking several times and the past girlfriend gave me a cold look.”He continued, “I was also used to my ex-girlfriend’s likes and pointed at foods she liked to my past girlfriend saying ‘you like this, have some. We ended breaking up because of that incident.”Kim Hyun Joong also talked about how the past girlfriend got revenge, “This particular girlfriend also plotted revenge on me by calling me her ex-boyfriends name and also suggesting things that the ex-boyfriend liked, it really ticked me off. Most men are indifferent to these things but after going through hit first hand I know what the issue is.”On this radio show Kim Hyun Joong also confessed other facts: “I’ve only received one confession of love, and I was born on Memorial Day and until elementary school I thought they were putting up the national flag because it was my birthday.”

29.07.2011 soompi.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.