SS501 Members Heading to South America?

SS501 Üyeleri Güney Amerika’ya mı Gidiyor?

Fan kulüpleri ve TripleS fan sayfaları üzerinde yapılan önemli bir duyuru ile ilgili son birkaç haftadır yaygın bir şekilde konuşulan söylentilerle ilgili yazılar yayınlanmaktadır. Söylentiler güvenilir olabilir çünkü iki SS501 üyesinin Güney Amerika’da performans sergilemek için bir ziyarette bulunacağı kesinleşti.

Peru’da bir dergi “yeşil haber yakında” şeklindeki imalı başlığı ile kapağında bir SS501 resmi yayınladı. Meksika’da grup üyeleri için açılan resmi fan kulüpleri de “iyi bir haber ve umut verici duyuru için bizi izlemeye devam edin” diyerek fanlara telkinlerde bulunuyor. Bir İspanyol web sitesi “Peru’daki performans, bir yapım şirketi tarafından doğrulandı ve ikiden fazla ülke için de yakında ilan edilecektir” diye bir doğrulama yaptı.

SS501’in dünyadaki fanları çok sayıda olmasına rağmen Latin ve Güney Amerika da yıllardır SS501’i veya üyelerden birini görmek için bir gün olsun umudunu yitirmeyen birçok özel hayranı var. Kim Hyun Joong son zamanlarda Brezilya ve Peru’da kapsamlı bir performans gösterisi gerçekleştirdi ve şu anda Kore’deki dönüşü için hazırlanıyor. Bu nedenle büyük haberde diğer üyeler yer alacak gibi görünüyor. Kim Kyu Jong ise şu anda askerlik görevini yerine getiriyor olduğu için o da liste dışı görülüyor. Son günlerde SS501 maknaesi Kim Hyung Jun bir resim twetledi ve SS501 için büyük bir haber olduğunu ima etti. Bu yüzden onun söylenti performansları içerisinde olacak üyelerinden biri olduğu tahmin ediliyor.

Ne olursa olsun Amerika’ya SS501 üyeleri gidecek ve şüphesiz popüler SS501 üyelerinden herhangi birini görecekleri için fanları çok heyecanlı. Resmi kanallardan bu haberi doğrulayıcı bir açıklama gelene kadar sabırla bekleyecek olan hayranları büyük umut içinde.

Asya_Prenses

Rumors have been running rampant on fan clubs and Triple S fan pages the past few weeks concerning an important announcement. If rumors can be trusted, it appears that 2 members of SS501 are going to be visiting South America for performances.

A magazine in Peru featured a SS501 picture on their cover with the caption hinting that green news was coming soon. Official fan clubs for the group members in Mexico have also been promising good news and asking fans to stay tuned for the announcement. One Spanish-language website is already saying that a performance in Peru was confirmed by a production company and that 2 more countries will be announced soon.

Though SS501 has a huge number of fans all over the world, Latin and South America also have many dedicated fans who have hoped for years that they would one day get the chance to see SS501 or any of the members. Kim Hyun Joong recently performed in Brazil and Peru and is currently preparing for his Korean comeback, so it seems likely that the big news will include some of the other members. Since Kim Kyu Jong is currently fulfilling his military service, it appears that he is also off the list. Recently SS501 maknae Kim Hyung Jun tweeted a picture and hinted at some big news for ss501, so perhaps he is one of the members who will be at the rumored performances?

Regardless of who may be traveling to the Americas, fans are undoubtedly excited for the appearance of any of the popular ss501 members. Since nothing has been confirmed officially though, all we can do is wait for more news.

23.06.2013 – En.korea

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.