SISTAR Wins #1 + Performances from June 30th’s SBS ‘Inkigayo’!

SISTAR Birinci Oldu! + SBS ‘Inkigayo’nun 30 Haziran’da Yayınlanan Bölümünden Performanslar

SBS’nin ‘Inkigayo’ programı sevdiğiniz sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu yepyeni bir bölümle haftalık şovu için geri döndü! Bu akşamki bölümün sunucuları ZE:A üyesi Kwanghee, IU ve karizmatik aktör Lee Hyun Woo’ydu.

Bugünün birincilik ödülü için SISTAR, Lim Kim ve Lee Sung Chul aday gösterildi. Ancak, en nihayetinde SISTAR oldu!

4minute “Is It Poppin” dönüş performansı ile herkesi heyecanlandırdı. Skull&HaHa “Ragga Muffin” şarkısıyla ilk kez sahne aldı ve Girl’s Day “Female President” ile seksi bir dönüş yaptı!

Bu akşamki bölümde performans sergileyen diğer sanatçılar: SISTAR, After School, EXO, Ivy, MBLAQ, Rainbow, LEDApple,Dal Shabet, Baek Ah Yeon, Lim Kim, BTS, 2EYES, HEYNE, VIXX, N-Sonic ve Nell.

Min-Hee Chang^^

SBS’s ‘Inkigayo’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists with hosts ZE:A’s Kwanghee, IU, andLee Hyun Woo!

The first place nominees are SISTAR, Lim Kim, and Lee Seung Chul, but in the end SISTAR came out on top!

4minute got everyone excited with their “Is It Poppin'” comeback stage. Skull&HaHa went crazy in the good way with “Ragga Muffin”, and Girl’s Day had their sexy comeback with “Female President”!

Other performers of the night were SISTAR, After School, EXO, Ivy, MBLAQ, Rainbow, LEDApple,Dal Shabet, Baek Ah Yeon, Lim Kim, BTS, 2EYES, HEYNE, VIXX, N-Sonic and Nell.

30.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.