SISTAR Win #1 + Performances from June 28th ‘Music Bank’!

SISTAR Birinci Oldu! + ‘Music Bank’in 28 Haziran’da Yayınlanan Bölümünden Performanslar

KBS’in “Music Bank” programı sevdiğiniz sanatçıların performanslarıyla dolu haftalık şovuyla bir kez daha geri döndü!

Birincilik için SISTAR ve MBLAQ aday gösterildi, ancak en nihayetinde bu bölümün kazananı “Give It to Me” şarkısı ile SISTAR oldu!

Skull&HaHa “Ragga Muffin” şarkısıyla, Roy Kim “Love Love Love” ile geri döndü. Girl’s Day “Female President” ile seksi bir dönüş yaparken, Crayon Pop “Bar Bar Bar” şarkısıyla sevimli bir performans sergileyerek sahnelere geri döndü. Sunny Hill ise “Darling of All Hearts” ile ilk kez sahne aldı.

Bu akşam performans sergileyen diğer sanatçılar: Ivy, Lee Hyori, Chocolat, BTS, N-SONIC, Henry, 100%, VIXX, MBLAQ, SISTAR, EXO, Ryuki, Dal Shabet, LEDApple, Lim Kim, Heyne ve BBde Girl.

Min-Hee Chang^^

KBS’ ‘Music Bank’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists!

The first place nominees were SISTAR and MBLAQ, but in the end SISTAR won this episode with their song “Give It to Me”!

Skull&HaHa returned with “Ragga Muffin”, and Roy Kim had his comeback with “Love Love Love”. Girl’s Day had a sexy comeback with “Female President”, Crayon Pop made a cute comeback with “Bar Bar Bar”, and Sunny Hill had their comeback with “Darling of All Hearts”.

Other performers of the night were Ivy, Lee Hyori, Chocolat, BTS, N-SONIC, Henry, 100%, VIXX, MBLAQ, SISTAR, EXO, Ryuki, Dal Shabet, LEDApple, Lim Kim, Heyne, and BBde Girl.

28.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.