Shinhwa Takes Home the Champion Trophy with “This Love” on ‘Show Champion’

Shinhwa “This Love” Şarkısı ile ‘Show Champion’ın Şampiyonluk Ödülünü Evine Götürdü

Shinhwa “This Love” şarkısı ile ‘Show Champion’ın Şampiyonluk Ödülünü evine götürdü!

Kutlama yapmak için, Show Champion’ın resmi twitter hesabından, “29 Mayıs tarihinde şampiyon olan şarkı hangisiydi? Shinhwa’nın ‘This Love’ şarkısı! Bu onların Show Champion programındaki ilk zaferi ^^ Efsane sonsuza kadar sürecek! Show Champion Shinhwa’nın ‘Şampiyon Şarkı’ galibiyetini en içten dilekleriyle kutluyor!!!” ifadeleri gönderildi.

Elbette, Shinhwa efsanevi komikliklerini sergilemeliydi! ‘Show Champion’ Twitter fotoğrafı için verdikleri eğlenceli poz yeterli olmadı, grup üyeleri kendi Twitter hesaplarından başka bir komik fotoğraf paylaştı ve “Biz şampiyonuz! Ahahahahahaha Bu güzel bir gece. Sizi çok seviyoruz. Teşekkür ederiz,” yazdı.

primadonna

Shinhwa took home the Champion trophy with “This Love” on ‘Show Champion’!

To celebrate, Show Champion’s official Twitter account tweeted, “Which song was the ‘Champion Song’ on May 29th? It was Shinhwa’s ‘This Love’! It’s their first win on Show Champion ^^ The legend lasts forever! Show Champion sincerely congratulates Shinhwa’s ‘Champion Song’ win!!!”

Of course, Shinhwa had to showcase their legendary goofiness! If the funny pose they struck for the ‘Show Champion’ Twitter photo wasn’t enough, the boys were at it again for their own Twitter, sharing yet another goofy picture and writing, “We’re the champions! Ahahahahahaha it’s a beautiful night. I love you everybody so much. Thank you”.

29.05.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.