SHINee’s Key and A Pink’s Eunji Go on a Double Date with Taemin and Na Eun on ‘We Got Married’

SHINee’den Key ve A Pink’ten Eunji, ‘We Got Married’da Taemin ve Na Eun ile İkili Randevuya Çıktı

SHINee’den Key, istediği gibi A Pink üyesi Eunji ile randevuya çıkma imkanı buldu!

Yayın çalışanlarından birine göre, Key ve Eunji 5 Ağustos’ta Taemin ve Na Eun ile birlikte geziye gittikleri Incheon’da bulunan Wolmido Adası’ndaki çekimlerini tamamladı.

Bir temsilci, “Wolmido Adası’ndaki ikili randevuda dördü de çok eğlendi. Bu bir kerelik bir katılımdı. Onlar görücü usulü randevunun tatlı atmosferi içerisinde çekim yaptılar.” dedi.

Seyirciler belki hatırlar; programın 3 Ağustos’ta yayınlanan bölümünde Taemin ona A Pink’i tanıtmak istediği zaman Key, Eunji’e olan ilgisini dile getirmişti.

Hayranlar 24 Ağustos’ta yayınlanacak olan bölümde ikili randevuyu izleyebilirler!

Min-Hee Chang^^

SHINee’s Key got exactly what he wished for, a date with A Pink’s Eunji!

According to a broadcast insider, Key and Eunji finished filming ‘We Got Married’ at Wolmido Island, Incheon on the 5th where they went on rides together with Taemin and Na Eun.

A representative revealed, “The four of them enjoyed a double date at Wolmido Island. It was a one-time appearance. They filmed it with the sweet atmosphere of a blind date.”

Viewers may remember that Key previously expressed his interest in Eunji, asking Taemin to introduce him to A Pink, on the August 3rd episode.

Fans will get to see their double date when the episode airs on the 24th!

06.08.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.