Seo In Guk Wraps up 2013 with His First Solo Concert

Seo In Guk İlk Solo Konseri ile 2013’ü Tamamladı

Seo In Guk ilk solo konserini başarıyla bitirdi.

Supr-In-Guk konserine 5.000 fanı katıldı. Konser 28-29 Aralık’ta Ewha Kadınlar Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Seo In Guk fanlarına yeni yıl kutlaması olarak: “Bu son. Ben bunu söylediğim için özür dilemeliyim ama bir rolümde şunu öğrendim. ‘Başlangıç için bir sona ihtiyaç var.’ 2013’ün sonunu sizinle geçirdiğim için mutluyum. Herkese teşekkürler. Sahnede sizinle durabilmek benim dileğim. Her zaman size ulaşmalıyım. Bunu biliyorsunuz değil mi? Sizi seviyorum. Bu son olmasına rağmen sizi yeniden selamlıyorum daha iyi bir yıl ile. Söz veriyorum. Çok fazla kar yağdı, lütfen dikkatli olun. Tekrar görüşürüz. “dedi.

Blingbling*

Seo In Guk successfully wrapped up 2013 with his first solo concert!

He surprised 5,000 fans with his various charms at his first solo concert, ‘Supr-In-Guk’, held at Ewha Women’s University on December 28-29.

Seo In Guk gave his New Year’s greetings: “This is the end. I feel like I should apologize for saying this, but there’s something amazing I learned from a drama role. ‘There needs to be an end to have a beginning.’ It was really nice to spend the end of 2013 with you all. Thank you, everyone. I was able to stand on stage because of you, and my wish was granted… I’m always touched by you. You know I really love you, right? Although it’s the end, I will greet you again with a better image next year. I promise. It snowed a lot, so please be careful. I’ll see you all again.”

31.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.