Seo In Guk Has a Sizzling Photoshoot with ‘International bnt’

Seo In Guk ‘International bnt’ ile Çekim Gerçekleştirdi

Seo In Guk ‘International bnt’ ile çekici bir çekim gerçekleştirdi.

Çekimde 4 farklı konsept vardı Seo In Guk hiç denemediği ruh hallerine bürünmesine rağmen bu işte harikaydı.

Röportajda Seo In Guk:”Yazar No He Kyung ile çalışmak istiyorum. Jo In Sung’ın “Wind Blows In Winter”daki rolü gibi bir sahnede farklı duygulara bürünebilen bir rolde oynamak istiyorum.”dedi

O ayrıca:”Ayrıca ben erkeksi karşıt bir rolde oynamak istiyorum. Bu yaşta pek çok rolde oynayabilirim. Ayrıca herkesin hatırlayacağı ‘Dünyanın en kötü adamı’ rolünde oynamak istiyorum.”dedi.

İdeal tipi hakkında:”Han Ga In gibi zarif bayanları beğenirim. Güzel görünmesinden ziyade bilgili bir bayan olmasını tercih ederim.” dedi.

Blingbling*

Seo In Guk had a hot photoshoot with ‘International bnt’!

The photoshoot had 4 different concepts. Even though Seo In Guk had to go through various moods he’d never tried before, he was amazing at it.

In the interview, he said, “I really want to work with writer No Hee Kyung. I want to act in roles like Jo In Sung sunbaenim’s role in ‘Wind Blows in Winter’, where each line has a different emotion.”

He also said, “I also want to try acting out an antagonist who’s very masculine. I’m want to be loyal to roles I can play while I’m this age, and I want to also be ‘the worst man in the world’ who everyone will remember.”

On his ideal type, he said, “I like graceful people like Han Ga In. Instead of looking at just looks, I like women who are wise.”

24.02.2014-allkpop

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.