Sandara Park shares a photo from YG Cafeteria

Sandara Park, YG Kafeteryadaki Bir Fotoğrafını Paylaştı

28 Ocak günü, Sandara Twitter’dan bir fotoğraf paylaştı ve ”hyuu ~ önce kapalı kafeteryaya geldim. Bugünün yemeği bulgogi olduğundan ben bunu yiyebilirim.. Biz çok çalıştık.. İyi yemeliyiz” dedi.

Fotoğrafta, Sandara yemek tezgahının önünde yüzünde bir gülümseme ile dururken bir yemek tepsisini tutar vaziyette görülüyor. Onun küçük sureti ve genç görünümü bir lise öğrencisi gibi görünmesini sağlıyor.

Bu arada 2NE1, Seoul SK Olimpiyat Hentbol Spor Salonu’nda 1 ve 2 Mart’ta verecekleri 2 konser ile 2. dünya turu AON (All Or Nothing)’i başlatacak.

meari

On January 28th, Sandara uploaded a photo on twitter and tweeted,”hyuu~ arrived at the cafeteria before it closed. Today’s dish is bulgogi! I’ll eat it well..you who worked hard..eat well”

In the photo, Sandara is seen holding a food tray with a smile on her face while standing in front of the food counter. Her small figure and young appearance makes her look like a high school student.

Meanwhile, 2NE1 will kick off their 2nd world tour AON(All Or Nothing) with 2 concerts in Seoul on March 1st & 2nd at SK Olympic Handball Gymnasium.

31.01.14 dkpopnews

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.