Sandara Park / 2NE1

Seoul (서울), South Korea (대한민국)

2NE1 grubundan Sandara Park, kendi me2DAY blogunu sık sık neşeli fotoğraflar ve komik hikayelerle güncellemesi ile biliniyor.Bu kez de komik kıyafetler içindeki, grubun repçisi CL’yi görüyoruz karşımızda.

Ayın 17’sinde,Sandra microbloğuna şuları yazdı:
“Her nerede rap yapmaya çalışsam, CL “Unnie,sen rap yapmakta çok doğalsın” diyerek beni övüyor.Teddy, Minji ve CL’nin karşısında rap yapmaktan zevk alıyorum.”

Eklenmiş bir hediye olarak CL’nin bu fotoğrafı bloga yüklendi ve hayranları repçinin bu fotoğrafta neye benzediği konusunda değişik fikirler ortaya koydu.

Hayranların yorumları arasında şunlar bulunmaktadır: “Kırmızı bir kalp oluşturmuş gibi görünüyor.” , “Bir tavus kuşuna bakıyor gibiyim.” , “Asil ve göz alıcı bir metrese benziyor.”

(sark_gunesi)
——————————————–

2NE1’s Sandara Park is known for frequently updating her me2DAY with hilarious photos and fun stories. This time we’re treated with rapper CL in a fun attire.

On the 17th, Sandara wrote on her microblog saying, “Whenever I try to rap, CL compliments me saying ‘Unnie, you’re a natural at rhyming’. I feel proud for rapping in front of Teddy, Minji and CL.”

As an added bonus, this photo of CL was uploaded and fans seem to have different takes on what the rapper looks like.

Some are saying “She looks like she’s forming a red heart“, “It’s like looking at a peacock” and “She looks like a fancy high-class mistress“.

(17.03.2010 / Allkpop)

Image and video hosting by TinyPic

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.