Roy Kim to Release Studio Album in June

Roy Kim Haziran Ayında Stüdyo Albümünü Yayınlayacak

Mnet Superstar K4 yarışmasının galibi Roy Kim haziran ayında ödülü olan albümü yayınlayacak ve yaklaşan mücadeleye katılacak.

CJ E&M′nin müzik bölümünden bir temsilci 13 Haziran tarihinde enews’e, “Roy Kim haziran ayında stüdyo albümünü yayınladıktan sonra tanıtımlarına başlayacak. Şu anda albüm üzerindeki son rötuşlarını yapıyor ve albümünü Spring, Spring, Spring kadar renkli ve güzel şarkılarla dolduruyor,” açıklamasını yaptı.

Temsilci, “Roy Kim nisan ayında Spring, Spring, Spring şarkısını yayınlar yayınlamaz albüm çalışmalarına başladı ve albüm için elinden gelenin en iyisini yapıyor,” diye ekledi.

Roy Kim; SISTAR, After School, Ivy, Lee Seung Chul, Ulala Session ve YB gibi sanatçıların dönüşleriyle dikkat çeken haziran çekişmesine katılacak.

Şarkıcının önceki single’ı Spring, Spring, Spring Cho Yong Pil ve PSY gibi pek çok kıdemli sanatçının şarkılarını online müzik listeleri ve TV programlarında geçerek başarı kazandı.

Roy Kim albümünü yayınlamasının ardından temmuz ayında Busan, Seoul, Daejeon ve Daegu’da performans sergileyerek Kore’yi turlayacak.

primadonna

Roy Kim, winner of Mnet′s Superstar K4, will be releasing his prize album in June and join in the upcoming war.

A rep from CJ E&M′s music division told enews on June 13, “Roy Kim will start promoting his studio album after its release in June. He′s now putting his finishing touches on the album, and is filling it will songs as colorful and good as Spring, Spring, Spring.”

The rep added, “Roy Kim started working on the album soon after he released Spring, Spring, Spring in April, and he′s been pouring in his best efforts.”

Roy Kim will thus be joining the June war, highlighted by comebacks by such singers as SISTARAfter School, Ivy, Lee Seung Chul, Ulala Session and YB.

The singer′s previous single Spring, Spring, Spring successfully beat out many senior singers′ songs, including those of Cho Yong Pil and PSY, to win on online music charts and TV music shows.

After he releases his album, Roy Kim will tour Korea, performing in Busan, Seoul, Daejeon and Daegu in July.

13.06.2013 – enewsWorld

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.