PSY Wins #1 on ‘Inkigayo’ + Performances from April 28th!

PSY ‘Inkigayo’da Birinci Oldu! + 28 Nisan’da Yayınlanan Bölümden Performanslar

SBS’nin ‘Inkigayo’su sevilen sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu yepyeni bir bölümle bir kez daha geri döndü! Bu akşamki bölümün sunucuları karizmatik aktör Lee Hyun Woo, ZE:A üyesi Kwanghee ve IU’ydu.

Her zamanki performansların yanı sıra, 4minuteTEEN TOPSHINee ve Juniel dönüş performansıyla sahne aldı. Ayrıca, yeni erkek grubu HISTORY çıkış yaptı.

SBS yeniden ‘Inkigayo’ için uygun yepyeni bir derecelendirme sistemi getirdi. Bugünkü birincilik ödülüne Cho Yong Pil, K.Will ve PSY aday gösterildi. Ancak en sonunda, PSY “Gentleman” şarkısı ile birinci oldu.

Bu haftanın kamu hizmeti duyurusu reklamında K.Will ve SISTAR üyesi Dasom yer aldı ve trafik güvenliğinin önemi konusundaki bilincin artmasına yardımcı oldular.

Bu bölümde performans sergileyen diğer sanatçılar: INFINITE, K.Will, Lyn, Davichi, M.I.B, Lee Hi (veda performansı), 15& ve Pure.

Min-Hee Chang^^

SBS‘s ‘Inkigayo‘ is back once again with a new show full of exciting performances from the artists you adore, brought to you by the charismatic actor Lee Hyun Woo, alongside ZE:A’s Kwanghee and IU!

Aside from the usual stages on tonight’s episode, 4minuteTEEN TOPSHINee, and Juniel held their comeback stage. Also, new boy group HISTORY made their debut.

SBS has brought back a brand new ranking system suitable for ‘Inkigayo’. The nominees for today’s #1 award were Cho Yong PilK.Will, and PSY, however in the end, Psy came out on top with “Gentleman“.

This week’s PSA from ‘Inkigayo’ guest-featured K.Will and SISTAR‘s Dasom, who helped promote awareness on the importance of traffic safety!

Other performances from tonight included: INFINITE, K.Will, Lyn, Davichi, M.I.B, Lee Hi (goodbye stage), 15&, and Pure!

28.04.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.