Phantom Signals Return with 1st Set of ‘New World’ Image Teasers

Phantom ‘New World’ Tanıtım Resimleri ile Geri Dönüş Sinyali Verdi

Phantom grubunun birinci yıl kutlaması için ağustos ayında “I Already Know” şarkısı ile geri döndüler ve şimdi grup 13 Kasım’da bir albüm ile geri dönmeye hazır.

WA şirketi Twitter sayfalarında: “[Phantom] 2013.11.13 ‘New World’ (düet Navi). Yeni dünya için bir yol.” diye paylaşıp üyelerin stüdyoda şarkıcı Navi ile birlikte bir resimlerini paylaştı. Ek olarak şarkı hakkında hiçbir detay verilmedi.

Ek olarak atılan bir tweette “[Phantom] 131113 yeni şarkı ‘New World’ klip çekimleri sahne arkasında numara 1” diye bir durum ile birlikte her bir üyenin müzik video çekimlerinden resimleri paylaşıldı. Grup erkeksi ve seksi bir konsept ile dönecek gibi gözüküyor.

Blingbling*

Having commemorated their first anniversary back in August with the release of digital single “I Already Know”, Phantom is set to return for a full comeback on November 13th.

WA Entertainment posted on their Twitter, “[Phantom] 2013.11.13, ‘New World’ (feat. Navi) The highway to the new world!” along with the above photo of the members in the studio with songstress Navi. No additional details about the song were provided.

In addition, the tweeted, “[Phantom] 131113 new song ‘New World’ MV behind-the-scene cut number 1” along with photos of each member from the music video filming. Looks like the group is going for a sexy, masculine concept.

11.11.2013-allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.