Park Shin Hye & Lee Jong Suk Are a Hot Couple for ‘Jambangee’

Çekici Çift Park Shin Hye ve Lee Jong Suk ‘Jambangee’ İçin Poz Verdi

Park Shin Hye, yeni bir takım arkadaşına sahip ve tahmin edeceğiniz üzere rol aldığı filmdeki başrol oyuncular olan Kim Woo Bin veya Lee Min Ho değil, bu seferki eşi Lee Jong Suk ile gündelik kıyafet markası olan ‘Jambangee’ ile dergiye poz verdi.

İki genç ve çekici oyuncu, markayı destekleyici sportmen bir çift olarak bir araya geldiler. Geçmiş haberlerimizde Lee Jong Suk’un önceden vermiş olduğu pozlar bulunmaktadır; fakat şimdi Lee Jong Suk’u, yetenekleriyle şaşkına çevirip masumiyeti ve sevimliliğiyle büyük başarılara imza atan çok az makyaj ve saç stili değişimiyle çekici ve etkileyici hale gelen Park Shin Hye ile görüyoruz.

özüm06

Park Shin Hye has a new male sidekick and it’s not her co-stars Lee Min Ho or Kim Woo Bin like you may have expected, but rather Lee Jong Suk this time around for a pictorial with casual brand ‘Jambangee’!

The two hot young actors pair up as a sporty couple as the endorsement models for the brand, turning heads with their visuals. We’ve gotten a few solo shots of Lee Jong Suk already in the previous photos released, but now we get to see him along with the actress, who always amazes with her ability to go from innocent and sweet to sexy and charismatic with just a little makeup and hairstyle change.

02.11.2013 -allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.