Park Shin Hye Keeps Her Promise to Fans and Throws a Christmas Party in Japan

Park Shine Hye Fanlara Verdiği Sözünü Tutarak Noel için Japonya’da Bir Parti Düzenledi

Favori idolünüz ile tatil eğlencesi geçirmek eğlenceli olmalı.

Park Shin Hye’nin ajansı S.A.L.T 21 Aralık’ta Tokyo’da düzenlenen Noel partisinden resimler yayınladı.

Park Shin Hye bu yılın başlarında düzenlediği Asya turunda bu partinin sözünü vermişti.Bu partide Park Shin Hye fanlarıyla sıcak, mutlu ve enerjik vakit geçirdi ve kalbinden geçen bir şarkı söyledi. Park Shin Hye biten draması “The Heirs” hakkında sorulan sorulara cevap verdi ve diziyi düşününce hala heyecanlandığını söyledi. Ayrıca Park Shin Hye dizi için seslendirdiği şarkıyı söyledi.

Park Shin Hye:”Fanlarımla her buluştuğumsa enerji doluyorum. Bu sene çok fazla sevgi aldım ve şimdi onlara sevgi vermek istiyorum. Ama bittiğinde en büyük hediyeyi ilk kez alacağım. Çok teşekkürler.”dedi.

Blingbling*

It must be fun to spend the holidays with your favorite celebrity!

Park Shin Hye‘s agency, S.A.L.T. Entertainment, released photos today of the actress’ Christmas party in Tokyo which was held on December 21.

This party was held to keep a promise with Japanese fans that Park Shin Hye made earlier this year while on Asia tour. She had promised to to spend the end of the year with her fans. At this party, Park Shin Hye had a warm, happy, and energetic time with fans, and in particular, sang her heart out to them. She answered questions about her recently completed drama, “The Heirs,” saying she still gets a lump in her throat when she thinks about it. Park Shin Hye also sang her OST track from the drama.

Park Shin Hye commented, “I always receive energy from fans when I am with them to go even further. This year I received so much love, and I wanted to give it back. But in the end, I am once again receiving an even bigger present. Thank you so much.”

25.12.2013-soompi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.