Park Shin Hye Attends the ‘Miu Miu’ Flagship Store Opening in Hong Kong

Park Shin Hye, Hong Kong’daki ‘Miu Miu’ Öncü Mağazasının Açılışına Katıldı

Park Shin Hye, Hong Kong’da bulunan Peking Road’da yenilenen ‘Miu Miu’ öncü mağazasının büyük açılışında çekici bir ‘varis’ gibi görünüyordu.

Ajansı S.A.L.T Entertainment’a göre, Park Shin Hye moda markasının açılış etkinliği için temsili Koreli ünlü konuk olarak davet edildi ve 8 Ocak’ta Hong Kong’dan ayrıldı. ‘Heirs’ ile yurtdışında yükselen popülaritesinden dolayı bugünlerde herkes aktristen bir parça istiyor. O Hong Kongday’ken fotoğraf çekimi ve hemen ardından açılış partisine katılmakla meşguldü.

Park Shin Hye, şu anda muhtemelen bir sonraki hit filmi ‘The Tailors’ için hazırlanıyor.

nobia

Park Shin Hye looked like a glamorous ‘heir’ at the grand opening for the newly renovated ‘Miu Miu’ flagship store in Peking Road, Hong Kong!

According to her agency S.A.L.T Entertainment, Park Shin Hye was invited as the representative Korean celebrity guest for the fashion brand’s opening event and departed to Hong Kong on January 8. Everyone wants a piece of the actress these days with her soaring popularity overseas from ‘Heirs’. She was busy right off the bat in Hong Kong with her photo shoot and attendance at the opening party.

Park Shin Hye is currently preparing for what might possibly be her next hit film ‘The Tailors’.

09.01.2014-allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.