New Stars Join ‘We Got Married’ Show

‘We Got Married’a Yeni Yıldızlar Katılıyor

Erkek grubu 2PM’in üyesi Woo-young, aktris Park Se-young ile evleniyor!

Belki gerçek hayatta değil ama iki yıldız yarı-realite programı “We Got Married”ın 4. sezonuna katılmayı kabul etti.

“We Got Married”, evlilik yaşamının sıkıntılarına katlanmak zorunda olan ve hayali ilişkiler içerisine giren genç yıldızların yer aldığı bir program.

Erkek grubu SHINee’nin üyesi Tae-min ve kız grubu A Pink’in üyesi Son Na-eun iki sezonun sonunda programdan ayrılmaya karar verdiği için, onların yerini dolduracak yeni yüzlere ihtiyaç vardı.

Woo-young ve Se-young’un sezonun ilk çekimleri için dün bir araya geldiği bildirildi. İki yıldız, daha önce hiç birlikte bir TV programına katılmadıklarından dolayı, çoğu hayran ikisi arasında ne tür bir ilişki oluşacağını görmek için sabırsızlanıyor.

Yeni çiftin bu ayın sonunda programda görünmeye başlayacağı bilinse de, MBC yayın tarihini kesin olarak açıklamadı.

Min-Hee Chang^^

Woo-young of the boy group 2PM will get married to actress Park Se-young.

Well, maybe not in real life, but the two stars have agreed to join the latest season of the quasi-reality program “We Got Married 4.”

“We Got Married” features young stars who are placed into pretend relationships, who must then deal with the trials and tribulations of married life.

As Tae-min of the boy group SHINee and Son Na-eun of the girl group A Pink decided to leave the program after two seasons, new blood was needed to fill their spots.

Woo-young and Se-young reportedly met yesterday for their first filming session. As they have never been on a TV program together before, many fans are anxious to see what kind of chemistry the two will show.

The new couple will start appearing on the show later in the month, but broadcaster MBC has not yet confirmed the exact air date.

03.01.2014 – JoongAng

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.