MV Teaser Images Revealed for Jaejoong’s Upcoming Release

Jaejoong’un Yakında Çıkacak Klibi İçin Tanıtım Fotoğrafları Yayınladı

JYJ’den Jaejoong, solo albümü ‘Mine’ı tanıtmak için çeşitli tanıtım resimleri ve videolar yayınlayarak hayranlarını meraktan çatlatıyor. Şarkıcı, en heyecan verici tanıtımı olan klip tanıtım videosu ile yarın hayranlarını tekrar kızıştırmayı bekliyor. O yüzden, tanıtım klibini yayınlamadan önce klibinden birkaç görüntü yayınladı!

Yayınlanan fotoğraflardan, klibin herkesi hayretler içerisinde bırakacağı kesin olan birçok çarpıcı sahne içereceği ortada.

Şarkıcı, yayınlandıktan kısa bir süre sonra çeşitli ülkelerin müzik listelerinde zirveye yükselen ve albümün tamamını bekleyen hayranlarının heyecanını daha da artıran ön sürüm parçası “One Kiss” ile herkesi büyüledi.

Min-Hee Chang^^

JYJ‘s Jaejoong is on a roll with the release of various teasers that are pumping up fans for the unveil of his solo album, ‘Mine‘. He is expected to tease you all again tomorrow with the most exciting teaser yet, the MV teaser, but before he does so, a few captures from the MV have been released!

From the release of these photos, it is apparent that the music video will include some dramatic scenes that are sure to leave you in awe.

Having impressed fans with his pre-release, “One Kiss“, which is quickly rising to the top of various music charts in several countries, the anticipation for his full release is growing even more.

10.01.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.