Lee Min Ho to Release an Album and Go On a 10-city Tour Around Asia

Lee Min Ho Albüm Çıkaracak ve Asya Çapında 10 Şehirlik Turne Düzenleyecek

Dünya üzerindeki tüm hayranlar, bilet kapmaya hazır olun! Çünkü genç kızların kalbini hoplatan aktör Lee Min Ho sadece 10 şehirlik turnesini duyurdu!

Ajansı, “Lee Min Ho’nun özel albümü dünya çapında piyasaya sürülecek. Ayrıca, canlı turnesini Mayıs ayının sonlarına doğru Kore’de başlatacak ve daha sonra Çin, Japonya, Tayvan, Tayland, Filipinler ve daha birçok ülkeyi ziyaret edeceği turneyi Temmuz ayında sona erdirecek.”

“Bu albüm bir şarkıcı olarak çıkış yapması için değil, hayranlarına hizmet amacıyla tasarlanmıştır. Kore ve dünya çapından gelen sayısız talebe karşılık olarak çıkacak albümün hazırlıkları iki yıl sürdü ve yüksek kaliteli özel bir albüm olarak oluşturuldu. ‘Boys Over Flowers’ ve ‘City Hunter’ın popülaritesinden sonra Güney Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’dan sayısız sevgi çağrısı aldık. Lee Min Ho albümü için duygu dolu hafif boğuk sesi ile şarkı söyleme yeteneğini, gerçek duygularını ve büyüleyiciğini gözler önüne serecek.” şeklinde açıklamada bulundu.

Açıklamaya bakılırsa, aktörün Asya dışındaki ülkelerle ilgili ziyaret planları da olabilir gibi görünüyor! Bu özel turne ile ilgili detaylar henüz net değil ama umudumuzu kesmemeliyiz!

Lee Min Ho, “Hedefim yalnızca seçkin bir aktör olmak. Bir şarkıcı olarak çıkış yapmak yeteneklerimi aşar. Ama bu albüm beni destekleyen hayranlarıma karşılık vermek amacıyla küçük bir hediye olarak hazırlandı.” diye konuştu.

Min-Hee Chang^^

Fan girls all over the world! Get ready to grab your tickets because the heartthrob actor Lee Min Ho has just announced a 10-city tour!
His agency revealed, “Lee Min Ho’s special album will be released worldwide. He will kick off his live tour late May in Korea, and then travel to China, Japan, Taiwan, Thailand, Philippines, and more and wrap up in July.”

“This album is not intended for his debut as a singer but rather for fan service. This is a response to the countless number of requests from fans from Korea and beyond and took two years to prepare, and was created into a high quality special album… Following the popularity of ‘Boys Over Flowers‘ and ‘City Hunter‘, we are receiving love calls from South America, the Middle East, and Europe. Lee Min Ho will show his singing ability, true feelings, and charms through his slightly husky voice filled with emotion for the album.”

Judging by this statement, it seems there may be plans of the actor visiting coutries outside of Asia as well! It’s not clear if that will be happening with this specific tour, but we’ll have to keep our hopes up!

Lee Min Ho shared, “My goal is to only become an outstanding actor. Making a debut as a singer is beyond my abilities. But I prepared this as a small present to repay my supportive fans.”

14.03.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.