Lee Min Ho Finally Confirmed for Upcoming Film ‘Gangnam Blues’

Lee Min Ho’nun ‘Gangnam Blues’ Filminde Rol Alacağı Nihayet Kesinleşti

Lee Min Ho ‘Gangnam Blues’da oynayacağını duyurmak için mükemmel bir zaman seçti!

‘Heirs’ dizisi biter bitmez, Lee Min Ho beyaz perdede oyunculuk kariyerine yeni bir sayfa açacak. Aktörün ajansı, “Lee Min Ho, yönetmen Yoo Ha’nın ‘Gangnam Blues (Land gate, Gangnam 1970)’ filminde başrol oynayacak.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Yönetmen Yoo Ha, “Bu rol için pek çok aktörü düşünmemize rağmen, uzun zaman önce prodüksiyon için planlama yaparken aklımda Lee Min Ho vardı. Karizma, yakışıklılık ve kendine has bir havaya sahip olan aktör Lee Min Ho ile sinerjistik bir etki oluşturacağımızı umuyorum.” diyerek en başından beri gözünün Lee Min Ho’da olduğunu açıkladı.

Aksiyon-suç türündeki ‘Gangnam Blues’ 1970’lerde Seoul’un Gangnam bölgesinde geçiyor ve Gangnam’ın geliştirilmeye başladığı bir dönemde siyasi yetkililer ve karanlık toplumsal güçlerin kurduğu komploları konu ediniyor.

Lee Min Ho çekimlere mart ayında başlayacak ve film 2014 yılının sonlarında sinemalarda gösterime girecek.

Min-Hee Chang^^

Lee Min Ho chose the perfect time to announce he’ll be starring in ‘Gangnam Blues’!

As the drama ‘Heirs’ is now over, Lee Min Ho will open up a new chapter in his acting career through the big screen. His agency stated, “Lee Min Ho is starring in director Yoo Ha’s film ‘Gangnam Blues (Land gate, Gangnam 1970)’.”

Director Yoo Ha revealed Lee Min Ho caught his eye from the start, “Although several actors were interested, I had Lee Min Ho in mind since a long time ago while planning for this production… I anticipate a synergistic effect with actor Lee Min Ho who possesses charisma, handsome charms, and individuality.”

‘Gangnam Blues’ is an action noir film that takes place in Seoul’s Gangnam district in the 1970s. The story revolves around political authorities and dark societal forces conspiring during a time when Gangnam was beginning to develop.

Lee Min Ho will begin filming in March, and ‘Gangnam Blues’ is slated to hit theaters in late 2014.

13.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.