Lee Min Ho and SNSD’s YoonA to Model for Eider

South Korea (대한민국)

Eider’ın Yeni Modelleri Lee Min Ho ve SNSD’den YoonA

Oyuncu Lee Min Ho ve SNSD’nin güzel üyesi YoonA bu sonbaharda bir Fransız markası olan ‘’Eider’’ın yeni yüzleri olacak. Geçmişte markanın modelleri oyuncular Chun Jung Myung ve Jang Hyuk idi. Şimdi ise bayrağı Lee Min Ho ve YoonA devrettiler.
Sonbahar ve kış dönemi için yayımlanması planlanan reklam kampanyalarının çalışmaları Temmuz sonunda başlayacak. Yıldızlar ayrıca ağustos ayında Avusturalya’yı da ziyaret ederek çekimlerine orada devam edecekler. Eider’ın pazarlama müdürü yaptığı açıklamada ‘’ Bizim hedef kitlemizi genellikle 20’li 30’lu yaşlardaki insanlar oluşturuyor. Bu yüzden biz de iki tane popüler ve genç yıldızla çalışmak istedik. Özellikle onları seçtik çünkü, bu iki genç sanatçının, markamızın gençliğini ve modern stilini çok iyi bir şekilde temsil edebileceğine inanıyoruz.’’ şeklinde konuştu.

ottokaji
Actor Lee Min Ho and SNSD’s YoonA will be modeling for the French outdoor brand Eider this coming fall. Actors Chun Jung Myung and Jang Hyuk modeled for Eider in the past, and Lee Min Ho and YoonA will be following suit as “Eider Friends.”
The two will start shooting at the end of the month for the fall and winter advertisement campaigns. They will also be traveling to Australia in the beginning of August to continue shooting.
Eider’s Marketing Team Leader Jung Yong Jae stated, “In order to specifically target consumers in their 20s and 30s, we have chosen the two modern and trendy stars. We are looking forward to them because we believe the two will be able to portray Eider’s youthful and modern style well.”

20.07.2011 soompi.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.