Lee Joon to Return as a ‘Black Swan’ With Miranda Kerr on ‘SNL Korea’

Lee Joon, Miranda Kerr ile ‘SNL Korea’ Programında ‘Siyah Kuğu’ya Dönüştü

MBLAQ‘ın Lee Joon‘u Miranda Kerr ile ‘SNL Korea’da tanışan sıradaki şanslı çocuk oldu!

Bir temsilci, “[Lee Joon, Lee Bum Soo ve Miranda Kerr] şu anda ‘SNL Korea’ için bir skeç çekimlerindeler. Lee Joon daha önceden hit haline gelen ‘Black Swan’e benzer bir skeçte oynayacak. Miranda Kerr’ın önünde daracık giysiler giymesi ise onun utangaç hallerini ortaya çıkartacak.” şeklinde konuştu.

Daha önce de belirtildiği gibi, Miranda Kerr ülkede olduğu sırada ‘SNL Korea’ya katılmıştı. Aktör Lee Bum Soo da gelecek bölüme ev sahipliği yapacak. Cumartesi günü saat 23:00’de (Kore saati ile) Lee Joon, Lee Bum Soo ve Miranda Kerr’in komik kimyalarının bir araya gelişini kaçırmayın!

Asya_Prenses

MBLAQ‘s Lee Joon will be the next lucky guy to meet Miranda Kerr on ‘SNL Korea’!

A representative revealed, “[Lee Joon, Lee Bum Soo, and Miranda Kerr] are currently filming a skit for ‘SNL Korea’. Lee Joon will be in a skit similar to the ‘Black Swan’ corner that previously became a hot topic. He’ll act out his embarrassment while donning skintight clothing in front of Miranda Kerr.”

As mentioned earlier, Miranda Kerr appeared on ‘SNL Korea’ during her stop in the country. Actor Lee Bum Soo will also be the host for this upcoming episode.Catch Lee Joon, Lee Bum Soo, and Miranda Kerr’s hilarious chemistry together on Saturday at 11PM KST!

13.06.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.