Lee Hyori Wins #1 + Performances from June 13th ‘M! Countdown’!

Lee Hyori ‘M! Countdown’da Birinci Oldu! + 13 Haziran’dan Performanslar

Mnet’in “M! Countdown” programı heyecan verici performanslarla dolu haftalık şovuyla bir kez daha geri döndü!

Birincilik için Huh Gak & A Pink üyesi Eunji ve Lee Hyori arasında sıcak bir çekişme yaşandı. Ancak, en sonunda Lee Hyori “Bad Girls” ile birinci olarak bu akşamın kazananı oldu!

MBLAQ “Smoky Girl” ile tam istediğiniz gibi bir performans sergileyerek dönüşünü gerçekleştirdi. Kız gruplarıRainbowSISTAR ve After School dönüş şarkıları “Sunshine”, “Give It To Me” ve “First Love” ile seyircileri hayrete düşürdü! Ivy “I Dance” ile, Skarf ise “Luv Virus” ile müzik sahnesine geri döndü. Nell de “Ocean of Light” şarkısıyla dönüş yaptı.

Ayrıca, Bangtan Boys ve Boys Republic “No More Dream” ve “Party Rock” şarkılarıyla ilk kez sahne aldılar. Henry ise “Trap” ile çıkış yaptı.

Bu akşam performans sergileyen diğer sanatçılar: Shinhwa, 2PM, EXO, Huh Gak and A Pink’s Eunji, VIXX, 100% ve Bumkey.

Min-Hee Chang^^

Mnet’s ‘M! Countdown’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists!

The first place nominees were Huh Gak & A Pink‘s Eunji and Lee Hyori, but in the end Lee Hyori won this episode with “Bad Girls”!

MBLAQ had their sexy comeback with “Smoky Girl”. Girl groups Rainbow, SISTAR, and After School also stunned the audience with their comeback songs “Sunshine”, “Give It To Me”, and “First Love”! Ivy came back to the music scene with “I Dance”, andSkarf had their comeback with “Luv Virus”. Nell also came back with “Ocean of Light”.

Bangtan Boys and Boys Republic also battled out their debut with “No More Dream” and “Party Rock”, and Henry had his solo debut with “Trap”.

Other performers of the night were Shinhwa, 2PM, EXO, Huh Gak and A Pink’s Eunji, VIXX, 100%, and Bumkey.

13.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.