Lee Hyori Will Not Have A Wedding Ceremony

Lee Hyori’nin Düğün Töreni Olmayacak

“Lee Hyori’s X Unni” fragmanının yayınlanmasının üzerinden uzun zaman geçmedi.Ünlü erkek arkadaşı Lee Sang Soon’un yorumu insanları Lee Hyori’nin tüm düğün işini ona bıraktığını düşünmeye neden oldu.

Sanırım bu dedikodu o kadar çok büyüdü ki o Twitter’ından mesaj attı.”Bu sabahtan beri benim evliligimin sadece bir oyun olduğunu söyleyen birsürü makale var.Birsürü kişi ileride birşey olabileceğinden dolayı endişeli.~^^”

Şöyle devam etti, “Ben uzun zamandan beri küçük ve sessiz bir evlilik istiyorum ve Sang Soon oppa’da uzun zaman önce ailelerle kabul etti, biz bu yüzden düğün töreninden vazgeçtik.Hayatta birkez yaşayacağımız bir deneyim ve özel bir gün (^^) ve önemli bir gün olduğu için, ben oppa ve ailesi ile sakin ve kaliteli zaman geçirmek istiyorum.” diyerek bitirdi.

Asya_Prenses

It was not too long ago when a teaser for her upcoming reality show “Lee Hyori’s X Unni” was released. A comment by celebrity boyfriend Lee Sang Soon made people question whether Lee Hyori left all the wedding planning to him.

Maybe the noisy gossip got too loud because on July 31, she went straight to her Twitter to leave a message. “There have been articles floating around since morning saying that my marriage is all an act. There must be a lot of people who are worried that something might have happened~^^ ”

She continued, “I’ve always wanted a small and quiet wedding since a long time ago and with Sang Soon oppa’s agreement, along with our families, we decided to forego the wedding ceremony. Since it’s a special day that should be only experienced once (^^), and since it’s an important day, I want to spend a quiet and quality time with oppa and family. ”

31.07.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.