Lee Byung Hun’s individual poster for ‘G.I. Joe 2’ revealed

South Korea (대한민국)

Lee Byung Hun’un ‘G.I. Joe 2’ İçin Bireysel Posteri Yayınlandı

Yazın yayınlanmaya hazırlanan, ‘G.I. Joe 2’, filmdeki ana karakterler için bireysel poster yayınladı. Bu posterlerden bir tanesi de Storm Shadow karakterini oynayan Kore’nin yıldız aktörü Lee Byung Hun’a ait.

Poster, filmin resmi web sitesinde yayınlandı ve emin olabilirsiniz ki Lee Byung Hun’un etkileyici bakışları ve yapılı vücudu hayranlarını kesinlikle büyüledi.

Film aynı zamanda ana karakter Lee Byung Hun ‘un yanı sıra Bruce Willis, Channing Tatum, ve Dwayne Johnson gibi diğer ünlü Hollywood aktörlerini de kadrosunda bulunduruyor. Ayrıca film 29 Haziran’da Amerika’da ve
21 Haziran’da Kore’de vizyona girecek.

Başka posterlerin de ilerleyen günlerde Kore’de yayınlanacağı açıklandı, bekleyin!

coracora

Gearing up for its summer release, ‘G.I. Joe 2′ has unveiled individual posters for the main characters of the movie. One of those posters features Korea’s star actor, Lee Byung Hun, as the character Storm Shadow.

The poster was revealed through the official movie homepage, and is sure to captivate fans with Lee Byung Hun’s intense gaze and built body.

The movie will feature other top Hollywood actors such as Bruce Willis, Channing Tatum, and Dwayne Johnson as main characters alongside Lee Byung Hun, and is scheduled for release on June 29th in the U.S. and June 21st in Korea.

It has been reported that a different set of posters will be released for Korea, so stay tuned!

allkpop-22.04.2012

http://img824.imageshack.us/img824/5830/20120422leebyunghungijo.jpg

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.