Lee Byung Hun And Lee Min Jung Unveil Their Wedding Pictorial

Lee Byung Hun ve Lee Min Jung Düğün Resimlerini Yayınladılar

Lee Byung Hun ve Lee Min Jung’un yaklaşan düğünü gerçeküstü görünüyor ama çift yayınladıkları düğün fotoğrafları ile gerçeği kavramamıza yardımcı oluyor.

A sınıfı ünlü çift, düğün resimleri için diğer çiftler gibi birbirine aşık yanını göstererek daha rahat bir konsept üzerinden gitti. Arada tek fark var, o da mükemmel gözükmeleri.

Lee Byung Hun ve Lee Min Jung, 6 Ağustos’ta Seoul Grand Hyatt Otel’te Kore saatine göre 6’da ilişkilerini resmileştirecekler. Aktör Lee Bum Soo ve sunucu Shin Dong Yup resepsiyonda ev sahipliği yaparken, aktör Shin Young Gyun töreni yönetecek.

LikeAStar

Lee Byung Hun and Lee Min Jung’s upcoming wedding seems surreal, but the couple is helping us to further grasp the upcoming reality as they unveil photos from their wedding pictorial.

The A-list celebrity couple went for a more laid-back concept for their wedding pictorial, showing that they’re just like any other couple happily in love, but equipped with perfect visuals.

Lee Byung Hun and Lee Min Jung will tie the knot at the Grand Hyatt Hotel in Seoul on August 10 at 6 PM KST. Actor Shin Young Gyun will officiate the ceremony while actor Lee Bum Soo and MC Shin Dong Yup will host the reception.

30.07.13 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.