Korea Grand Sale (코리아그랜드세일) 2015

Tarih
01 Aralık 2014 ~ 22 Şubat 2015

Adres
Sogong-dong, Jung-gu, Seoul-si (서울 중구 소공동)

Yer
Seoul, Merkez Bölgesi ve Diğer Yerel Yönetimler

Web Sitesi: koreagrandsale.or.kr
(Korece, İngilizce, Çince, Japonca)
Facebook Sayfası: Korea Grand Sale

Tanıtım
Her yıl Ocak – Şubat ayları döneminde gerçekleştirilen ‘Korea Grand Sale(Kore Alışveriş Festivali)’ süresince, ülke genelinde birçok alışveriş merkezinde, restoranda, konaklama yerlerinde indirimler yapılmaktadır. Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı ile Kore’yi Ziyaret Yılı (Visit Korea Year) Komitesi’nin ev sahipliğini yaptığı bu etkinlik, yabancı turistlere yöneliktir ve Kore’nin alışveriş turizmi sektörünü desteklenmeyi amaçlamaktadır.

Katılan mağazalar yıllara göre değişiklik gösterse de ziyaretçiler belli başlı büyük mağazalarda, duty-free(gümrüksüz) mağazalarda, seçkin restoranlarda, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok yerde festivale özel sunulan tekliflerle karşılaşacaktır. Festival boyunca gerçekleşecek indirimlere ve promosyonlara ek olarak sokaklarda çeşitli etkinlikler ve performanslar yer almaktadır. “Korea Grand Sale” uygulaması sayesinde telefonunuz ile katılan mağazalar, indirim oranları ve mobil kuponlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

English

Period
12.01.2014 ~ 02.22.2015

Address
Sogong-dong, Jung-gu, Seoul-si (서울 중구 소공동)

Location
Seoul, Capital Area & Other Local Governments

Homepage: koreagrandsale.or.kr
(Korean, English, Chinese, Japanese)
Facebook Page: Korea Grand Sale

Introduction
During the ‘Korea Grand Sale,’ held every year held from January to February, many shopping, restaurant, accommodations nationwide offer discounts. Hosted by the Ministry of Culture, Sports & Tourism of Korea and the Visit Korea Year Committee, the event is geared for international tourists and is aimed at promoting Korea’s shopping tourism industry.

Participating stores vary by years, however, visitors will find the event offers at major department stores, duty free shops, select restaurants, shopping malls, and more. In addition to a variety of discounts and promotions throughout the sale period, there are street events and performances that take place. Information about participating stores, discount rates, and mobile coupons are available through the Korea Grand Sale smart phone application.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.