Kim Tae Hee admits her romance with Rain

Kim Tae Hee, Rain İle Romantik Bir İlişki Yaşadığını İtiraf Etti

2013 yeni bir ünlü çiftin haberi ile bomba gibi başladı! Şarkıcı ve aktör Rain ile aktris Kim Tae Hee yeni yılın ilk gününde tam bir ilgi odağı oldu.

Kim, 1 Ocak günü öğleden sonra, kısa bir süre önce Rain ile görüşmeye başladıklarını itiraf etti. Kim’in ajansından bir temsilci, “İkisi bir ay önce flört etmeye başladı. Şu anda birbirlerini tanıma sürecindeler.” şeklinde açıklamada bulundu. İki yıldız ilk kez Ekim 2011’de online bir alışveriş merkezinin reklam çekimleri için bir araya geldiğinde henüz romantik ilişkileri başlamamıştı.

Sonrasında, Rain zorunlu askerlik görevini yapmak üzere orduya katılmak mecburiyetinde kaldı. Ancak bildirildiğine göre, bu onun Kim ile flört etmeye başlamasına engel olmadı. Rain orduda olmasına rağmen, izin günlerinde Kim ile görüştü.

Aktris, Joseon Hanedanlığı zamanındaki bir moda tasarımcısı olarak SBS’nin yeni dizisinin yıldızı olacak. Dizi Mart ayında yayınlanmaya başlayacak.

Rain ise, 10 Temmuz 2013 tarihinde terhis olacak.

Min-Hee Chang^^

2013 has just begun with a new celebrity couple. Singer and actor Rain and actress Kim Tae Hee are in the full limelight on the new year’s day.

On the afternoon of January 1, Kim admitted that they’ve recently started seeing each other. A representative of Kim announced “They started dating about a month ago, now they’ve been getting to know each other.”The beginning of the A-listers’ romance dates back to October 2011 when they shot a commercial film together for a online shopping mall.

Afterwards, Rain had to join the army to serve his mandatary duty, but reportedly he didn’t stop courting Kim and finally the love story has begun. Although Rain is in the army, he has dated Kim during his leave of absence from the army.

The actress is to star in SBS’s new series as a fashion designer in Joseon Dynasty. The new series is to air this March.

Rain will be discharged from the army on July 10, 2013.

01.01.2013 – Korea.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.