Kang Ho Dong’s New MBC Variety Show to Be in a ‘Fanclub Battle’ Format

Kang Ho Dong’un MBC’deki Yeni Programı “Fan Kulüp Savaşı” Formatında Olacak

Hayran gruplarının Kang Ho Dong’un yeni eğlence programında mücadele etmeleri için haklı sebepleri olacak!

Kang Ho Dong ile olacağı doğrulanan yeni bir MBC eğlence programının şu anda ‘fan kulüp savaşı’ formatında olması düşünülüyor. Ünlüler programa fan kulüpleriyle misafir edilecek ve diğer ünlüler ve onların fan kulüpleriyle mücadele edecekler. Görevliler daha önce görmüş olmadığımız bir proje olduğu için projeye olumlu bakıldığını söyledi. Ayrıca ‘Radio Star’ın yazarı Hwang Sun Young’un, eşsiz B-seviye duygularını, Hwang Gyo Jin’in eğlence projesi yaratmak için gayretli üretimiyle birleştireceğini ve özellikle de Kang Ho Dong gibi 1 numara sunucu olduğu sürece fazla söz söylemeye gerek olmadığını belirtti.

Diğer bir görevli “Bu Kang Ho Dong’un aşk konusu dışında yaptığı bir program. Bundan başka söylenecek bir şey var mı? KBS’in ‘2 Gün 1 Gece’ programının başarısından dolayı Kang Ho Dong açık havada yapılan çeşitli gösterilerle kıyaslanıyor. Ama gerçekte, Kang Ho Dong ‘Made in Heaven’, ‘X Man’, ‘YaShinManMan’, ve ‘Strong Heart’ gibi stüdyo şovlarına ev sahipliği yaptı. Bunu dört gözle bekliyoruz” dedi.

Program martın ortasında çekilecek ve nisanın ortasında 2 hafta boyunca yayınlanacak.

ayşe0312

Fandoms will have a legitimate reason to start fighting in Kang Ho Dong’s new variety show!

A new MBC variety show confirmed with Kang Ho Dong is currently considering a ‘fanclub battle’ format. Celebrities will guest on the show with their fanclub, and battle another star and their fanclub.

Insiders said, “It’s being looked at optimistically since it’s a plan we haven’t seen before. Writer Hwang Sun Young, who made ‘Radio Star’, will bring her unique B-level emotions and combine it with Hwang Gyo Jin PD’s diligent producing to create a fun project. Since we especially have Kang Ho Dong, a 1-tier MC, there’s no need for words.”

Another insider said, “This is a program Kang Ho Dong chose out of his pouring lovecalls. Is there more that needs to be said? Because of the success of KBS’ ‘1 Night 2 Days’, Kang Ho Dong is equated strongly with outdoor variety shows. But in reality, Kang Ho Dong has hosted in-studio shows such as ‘Match Made in Heaven’, ‘X Man’, ‘YaShinManMan’, and ‘Strong Heart’. We’re looking forward to this.”

The variety show will record in mid-March and air for 2 weeks in mid April.

02.03.2014

allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.