JYJ’s Park Yoo Chun Cast for Director Bong Joon Ho’s ‘Sea Mist’

JYJ’den Park Yoo Chun Yönetmen Bong Joon Ho’nun ‘Sea Mist’ Filminde Rol Alacak

JYJ’den Park Yoo Chun, ünlü yönetmen Bong Joon Ho’nun filminde oynayacak.

Park Yoo Chun, 19 Ağustos’ta, JYJ’in resmi Naver Line hesabı üzerinden, yönetmen Bong Joon Ho ile birlikte çalışması hakkındaki duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Park Yoo Chun, “Bu haberi vermek için bu kadar geç kaldığımdan dolayı özür dilerim. Bunun üzerinde çok düşündüm. Onun yeni eseri için çok sıkı çalışacağım ve çok şey öğreneceğim.” şeklinde konuştu.

Devamında, “Uzun bir süre daha bekleyeceksiniz ama harika bir oyunculuk ile bunu telafi edeceğime şüpheniz olmasın. Herkese teşekkürler! Rolümü içten bir kalp ile en iyi şekilde yerine getirebilmem için güveninize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Lütfen bana inanın. Teşekkür ederim.” dedi.

Park Yoo Chun, yönetmen Bong Joon Ho’nun yeni filmi Sea Mist’te Kim Yun Suk ile birlikte rol alacak. Film, bir kaçakçı gemisine binen denizcileri konu alıyor.

Ayrıca Memories of Murder filminin senaristi Shim Sung Bo, bu film için yine Bong Joon Ho ile birlikte çalışacak.

C-JeS Entertainment, 20 Ağustos’ta enews ile, “Park Yoo Chun, Line üzerinden açıkladığı gibi, Sea Mist fiminde oynamaya karar verdi. Bu, onun ilk beyaz perde deneyimi olacağı için desteklerinizi esirgemeyeceğinizi umuyoruz.” şeklinde konuştu.

Min-Hee Chang^^

JYJ′s Park Yoo Chun will next be putting on an act with famed director Bong Joon Ho.

On August 19, Park Yoo Chun talked about how he feels to be working with director Bong Joon Ho through his official JYJ Naver Line account.

“I′m sorry for bringing this news so late when you would′ve waited for so long,” he said. “I really thought this over a lot. I′ll work hard on the new piece and learn more.”

He added, “You′ll still have to wait longer, but I will make sure to repay you with great acting. Thanks everyone! I believe that the only way to repay your trust is to do my best with a sincere heart in my role. Thank you.”

Park Yoo Chun will be appearing in director Bong Joon Ho′s upcoming film Sea Mist with Kim Yun Suk. The film will be about seamen who board a smuggler ship.

It will also draw participation from director Shim Sung Bo, who wrote the script for the film Memories of Murder.

A rep from C-JeS Entertainment told enews on August 20, “Like he revealed through Line, Park Yoo Chun has recently decided to appear in Sea Mist. We hope to see your support for his first big screen piece.”

20.08.2013 – enewsworld

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.