JYJ Unveils Individual Covers for the February Issue of ‘The JYJ’ + 2nd Round of Pre-orders to Begin Today

JYJ ‘The JYJ’nin Şubat Sayısının Ayrı Kapakları Yayınlandı ve İkinci Ön Siparişler Bugün Başladı

JYJ, bu ay çıkacak ‘The JYJ’ dergisinin üçüncü baskısı için üç üyenin de kendi bireysel fotoğraflarından oluşan kapakların olacağını ifade etti.

C-JeS Entertainment, bu konu hakkında ”Şubat ayında çıkacak ‘The JYJ’ dergisinin üçüncü baskısı için kapakları açıklandı. Jaejoong, Yoochun ve Junsu kendilerini ve fotoğraflar üzerindeki düşüncelerini göstermek için ayrı ayrı fotoğrafçılarla birlikte çalıştı.” şeklinde açıklama yaptı.

Konuşmasına, ”Bütün üyelerin ayrı ayrı kapak olduğu dergi, Kore ve Japonya’da aynı anda yayımlanacak, ilk siparişlerden ve istek sellerinden sonra, ikinci siparişler ayın dördünde alınacak. Her dergi 130 sayfa resimden oluşuyor. Üyeler Jo Sun Hee, Mok Na Jung ve Kim Young Jun gibi fotoğrafçılarla birlikte çalıştı.” diye devam etti.

Dergiyi Kore için buradan, Japonya için ise buradan sipariş verebilirsiniz!

WendyT

JYJ expressed their individuality in three separate covers for the upcoming third edition of their magazine ‘The JYJ’ to be released this month.

C-JeS Entertainment stated, “The covers of the third edition of ‘The JYJ’ magazine to be released this February have been unveiled. For this magazine, Jaejoong, Yoochun, and Junsu individually collaborated with photographers to show themselves as they are and their thoughts through the photos.”

“The magazine featuring each member will be simultaneously released in Korea and Japan, and after the first round of pre-orders and a flood of requests, the second round of pre-orders will open on the 4th. Each magazine is 130 pages of pictorials, and the members collaborated with photographers Jo Sun Hee, Mok Na Jung, and Kim Young Jun.”

You can pre-order the magazine in Korea here and Japan here!

04.02.2014 allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.