JYJ′s Kim Junsu to Collaborate with P. Diddy′s Son Quincy Brown

JYJ’den Junsu, P.Diddy’nin Oğlu Quincy Brown ile İşbirliği Yaptı

Kim Junsu, Quincy Brown ile olacak işbirliği ile dünyaya ulaşacak.

11 Temmuz’da C-JeS Entertainment’dan bir temsilci enewsthat haber ajansına “Junsu P.Diddy’nin Amerika’da ünlü bir rapçi ve aktör olan oğlu Quincy Brown ile şarkı söyleyecek.” dedi.

Temsilci şunları da ekledi: “Quincy Brown, Junsu’nun ikinci stüdyo albümü Incredible’ın promosyon single’ına yardım eli uzattı. O sonlara doğru olan ′You′re so hypnotic girl, you′re incredible′ sözlerini söyleyerek bir ingilizce rap yapacak.”

“Şarkı, şarkıcı Junsu ve Quincy Brown’ın enerjik düeti ile muhteşem olacak,” diyerek temsilci sözünü bitirdi.” İkisi Los Angeles’da olan klip cekimleri için bir araya geldiler ve mutlu bir halde müzikten konuştular. Junsu’nun müziği ve klibi yaza uygun olacak.”

Klip için Tarantallegra klibinde yer alan yapımcılar ile yine aynı şekilde birlikte çalışacaklar.

Kim Junsu bu ikinci stüdyo albümü için 15 Temmuz’da karşımızda olacak. Gösteri Melon TV tarafından canlı olarak görüntülenecek.

Asya_Prenses

Kim Junsu will be reaching out to the world with a collaboration with Quincy Brown.

On July 11, a rep from C-JeS Entertainment told enewsthat “Junsu will be singing with P.Diddy′s son Quincy Brown, who is a popular rapper and actor in America.”

The rep added, “Quincy Brown lent a helping hand to the promotional single of Junsu′s second studio album,Incredible. He′ll be rapping out an English rap which includes the phrase ′You′re so hypnotic girl, you′re incredible′ near the end of the song.”

“The song has been perfected with the collaboration of the two energetic artists Junsu and Quincy Brown,” the rep finished. “They actually got together at the music video shoot held in L.A., and talked about music in a happy mood. Junsu′s music video will be made up of videos and music that fit the summer.”

The music video for Incredible will be put together by the producers of the music video for Tarantallegra.

Kim Junsu will hold a showcase for his second studio album on July 15. It will be relayed live through Melon TV.
11.07.2013 – Mnet

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.