Juniel Meets Her “Pretty Boy” in 2nd Video Teaser

Juniel İkinci Tanıtım Klibinde “Cici Oğlan” ile Buluşuyor

Juniel birkaç gün önce ilk tanıtım klibini yayınlamasının ardından, “Pretty Boy“ parçası için yeni bir sevimli tanıtım klibiyle geri döndü.

Şarkıcı yaptığı dönüş açıklamasının ardından, yalnızca tarz olarak değil müzikal açıdan da tam bir dönüşümün ipucunu veren tanıtım fotoğraflarını yayınlamıştı ve şimdi de yeni bir kliple heyecanı arttırmak için karşımızda.

Video ilk tanıtım klibine göre konsept hakkında daha fazla bilgi veriyor. Juniel’in ‘cici oğlan’ ile karşılaşmasını ve ardından yapılan coşkulu kutlamayı görüyoruz. Ayrıca nakaratın bir bölümünü duyuyoruz ve koreografinin bir parçasını görebiliyoruz.

Juniel yeni şarkısını ayın 25’inde yayınlayacak.

primadonna

After releasing her first MV teaser a few days ago, Juniel is back with another adorable MV teaser for title track “Pretty Boy“.

The singer followed up her announcement of her comeback with teaser photos that hints at her complete transformation not only style wise, but musically as well, and now she’s here to continue teasing with a new clip.

The video reveals much more of the concept than the first teaser. We see Juniel meeting her ‘pretty boy’ and the hijinks that ensue. We also get to hear some of the chorus and see some choreography.

She’ll be releasing her new song on the 25th.

22.04.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.