Jessica and Krystal Give Intense and Chic Gaze for ‘Harper’s Bazaar’

Jessica ve Krystal ‘Harper’s Bazaar’ için Güçlü ve Çekici Bakışlar Atıyor

Jung kız kardeşler, son fotoğraf çekimleriyle birlikte süper genlerini bir kez daha kanıtladılar.

Girls’ Generation’dan Jessica ve f(x)’den Krystal; moda dergisi ‘Harper’s Bazaar Korea’ için bir araya geldiler. Fotoğraf çekimlerinden bazı kesitler 25 Eylül’de yayınlandı.

Jung kız kardeşlerin birlikte olduğu fotoğrafta, Jessica kırmızı motosiklet ceketi giyerken Krystal çok biçimli pembe bir kazak ve kırmızı pantolon giyiyor. Kız kardeşlerin ikisi de çekici bir şekilde güç bakışlar atıyorlar.

Jessica’nın da Krystal’in de, benzerliklerini daha da ortaya koyarcasına, saçları uzun, düz ve ortadan ayrılmış şekilde.

Bireysel kesitleri, Pierre Balmain trendleri için değişik parçalara modellik yaptıkları gibi hayret uyandırıcı görünüşleri daha çok gösteriliyor. Jung kız kardeşler Balmain markası için geçenlerde tasarımları taşıyacak modeller olarak seçilmişti.

Kız kardeşlik bağlarının güçlü olmasıyla bilinen iki idol yıldız fotoğraf çekimleri boyunca birbirleriyle ilgilendiler.

Bu sırada, Krystal’in yeni çıkacak olan drama ‘Heirs’de yeni bir tarafını göstermesi bekleniyor.

pwanggatime

The Jung sisters have once again proven their superior genes through a recent photo shoot.

Girls’ Generation‘s Jessica and f(x)‘s Krystal recently got together for a photo shoot for the fashion magazine, ‘Harper’s Bazaar Korea.’ A few cuts of the photo shoot have been released on September 25.

In the photo of the Jung sisters together, Jessica is sporting a red biker jacket while Krystal is wearing a multi-shades of pink sweater and red pants. Both sisters are intensely gazing at the camera in a chic way.

Both Jessica and Krystal are wearing their hairs long, straight and with a middle-part, making their similarities stand out even more.

Their individual cuts further display their stunning looks as they model various pieces of trendy items for Pierre Balmain. The Jung sisters have recently been chosen as muses for the Balmain brand.

Famous for their strong sisterly bond, the two idol stars were reported to be seen tending after one another all throughout the photo shoot.

Meanwhile, Krystal is anticipated to show her new side through the upcoming drama, ‘The Heirs.’

26.09.2013-soompi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.