“Jeon Woo Chi” Reveals New Teaser Video

“Jeon Woo Chi” Yeni Tanıtım Klibini Yayınladı

Merakla beklenen fantastik dizi “Jeon Woo Chi”nin tanıtımı KBSdrama‘nın Youtube kanalına yüklendi.

Fragman karanlık ormandaki gölgeler içinde gizemli bir dövüş sahnesi ile başlıyor. Sonrasında özel efektlerle birlikte bir okun havada süzülmesiyle başlayan daha müthiş ve esrarengiz bir dövüş sahnesi görüyoruz. Cha Tae Hyun, Lee Hwee Joon, UEE ve diğer oyuncuların yakın çekimleri gösteriliyor. Fragman Cha Tae Hyun’un komik bir sahnesi ve çıkış tarihinin gösterilmesi ile sona eriyor.

Tanıtımdan anlaşıldığı gibi, seyirciler aynı isme sahip ünlü fantastik filmin dizi versiyonunda birçok tel uçuşu, dövüş sanatı ve mizah sahnesi görmeyi bekleyebilir. “Jeon Woo Chi” Gumiho’nun boncuğunu yuttuktan sonra Taoist güçler kazanan ve Joseon’da efsanevi bir kahraman haline gelen ana karakterin hikayesini anlatıyor.

Dizi 21 Kasım tarihinde KBS’de yayınlanmaya başlayacak ve “Nice Guy”ın yerine geçecek.

primadonna

The teaser of the highly anticipated fantasy drama “Jeon Woo Chi” has been uploaded on the KBSdrama YouTube channel.

The trailer starts off with a mysterious martial arts fight in the shadows of darkened woods. Then through special effects we can see an arrow fly up, proceeded by more awesome magical martial arts fighting. Close up shots of Cha Tae Hyun, Lee Hwee Joon, UEE, and the other cast members are shown. The teaser ends with a comical scene of Cha Tae Hyun and the debut date.

From what the teaser reveals, viewers can expect a lot of wire flying, martial arts, and humor from the drama version of the popular fantasy movie of the same name. “Jeon Woo Chi” is the story of the title character, a man, who after swallowing a Gumiho’s bead, receives magical Taoist powers and becomes a legendary hero in Joseon.

The drama will debut on November 21 and replace “Nice Guy” on KBS.

04.11.2012 – Soompi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.