Jaejoong’s ‘Y’ Sees Immediate Success: Sells Out and Tops iTunes Charts

Jaejoong’un ‘Y’ Albümü Yok Satarak ve iTunes Listelerinin Zirvesine Çıkarak Çok Hızlı Bir Başarı Sağladı

Jaejoong ‘I’ isimli ilk solo albümünün yeniden paketlenen sürümü olan ‘Y’ı yayınladı ve yeniden paketlenen bir albüm olmasına rağmen Asya çapında şimdiden yok sattı ve müzik listelerinde zirveye tırmandı!

C-JeS Entertainment, 26 Şubatta, “Jaejoong’un solo mini albümünün yeniden paketlenen sürümü müzik marketlerde fırtına estirdi. Yeniden paketlenen albümün 50.000 adet kopyası ön siparişlerde anında tükendi ve daha fazlası için bizi mal sıkıntısı ile karşı karşıya bırakacak derecede istek yağmuruna tutulduk.” diyerek durumu açıkladı.

Ardından, “Yeni eklenen şarkılar yüksek kaliteli ve rock albümünden daha farklı bir çekiciliği olan bir dans şarkısı bulunuyor. Beklenenden daha iyi bir sonuç elde edilmesinin arkasındaki nedenin bu olduğunu düşünüyoruz. Dün albüm yayınlandıktan sonra Tayland, Japonya ve Filipinler’in iTunes listelerinde 1. sırada yer aldı.” şeklinde konuştu.

Min-Hee Chang^^

Jaejoong just released the repackaged version of his first solo album ‘I‘, titled ‘Y‘, but even despite it being a repack, it has already flown off shelves and topped charts across Asia!

C-JeS Entertainment revealed on the 26th, “Jaejoong’s repackaged version of his solo mini album is raising a storm in the music markets. The pre-order of 50,000 copies of the repackaged album sold out immediately and requests for additional copies are flooding in, leaving us faced with a shortage of goods.”

“The newly added songs are of high quality and as there is a dance song with a different charm from the rock album, we expect those are the reasons behind this better-than-expected response. Right after the release of the album yesterday, it ranked #1 on the Thailand, Japan, and Philippines’ iTunes charts.”

27.02.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.