Henry Revealed to Be SM Entertainment’s New Solo Artist!

SM Entertainment’ın Yeni Solo Sanatçısının Henry Olduğu Açıklandı!

SM Entertainment, yeni solo sanatçısının gizemli iki tanıtım fotoğrafını yayınlayarak, hayranları heyecanlandırıp düşünceler içerisinde bıraktıktan sonra sanatçının kimliğini açıkladı!

Bu erkek solo sanatçı Super Junior-M üyesi Henry Lau’dan başkası değil!

Ajans, “Henry 7 Haziran’da ilk solo mini albümü ‘Trap’i yayınlayacak ve promosyon faaliyetlerinde yurtdışına çıkacağı için dünya çapındaki hayranlardan büyük ilgi görmesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Hayranların zaten bildiği gibi, Henry harika bir dansçı ve şarkıcı olmasının yanı sıra, sadece keman ve piyanoda değil; aynı zamanda şarkı besteleme gibi daha pek çok alanda yeteneği olan bir sanatçı.

Henry ayrıca birçok dili akıcı bir şekilde konuşabildiği için uluslararası hayranlar onunla kolayca iletişim kurup daha rahat vakit geçirebilecekler.

7 Haziran’a çok az kaldı. Bu yüzden daha fazla tanıtım fotoğrafı ve videosu için gözünüzü açık tutun!

Min-Hee Chang^^

After getting fans buzzing with excitement and guesses with the release of two mysterious photos of their new solo artist, SM Entertainment has revealed his identity!

The male solo artist is none other than Henry Lau of Super Junior-M!

“Henry will be releasing his first solo mini album ‘Trap’ on June 7th, and we anticipate that he’ll receive much interest from global music fans as he embarks on promotional activities,” said the agency.

As fans already know, Henry’s a guy of many talents as he’s not only skilled on the piano and violin in addition to being a great dancer and singer, he also has experience with composing songs!

International fans will also have an easier time communicating with him as this idol is also fluent in several languages.

June 7th is just right around the corner so keep your eyes out for more teasers that will come our way!

30.05.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.