Heads of YG and C-JeS Entertainment Meet Up Raising Curiosity About a Possible Partnership

YG ve C-JeS Entertainment’ın Başkanlarının Buluşması Olası Bir Ortaklık Hakkındaki Merakları Artırdı

YG Entertainment’ın Yang Hyun Suk’u, eylül ayı sonlarında Seoul yakınlarında C-JeS Entertainent’ın CEO’su Baek Chang Joo ile buluşurken göründü. Toplantı; sadece hayranlardan değil, iki arkadaş arasındaki normal buluşmadan çok başka anlamlara gelebileceğinden şüphelenen eğlence endüstrisi camiasından da ilgileri üzerine çekiyor.

SM ve Woollim Entertainment arasındaki ve aynı şekilde Cube ve iHQ arasındaki birleşme ve sözleşmeler dolayısıyla bazıları, YG ve C-JeS arasındaki toplantının birbirlerine benzer bir ilişkiyle bağlanma ile ilgili bir konuşma olduğunun göstergesi olabileceği hakkında yorum yaptı. YG BIGBANG, 2NE1, PSY ve daha fazla popüler sanatçılara sahipken C-JeS’in de etkileyici aktörleri gibi JYJ’i var; eğer söylentiler doğru çıkarsa iki şirket güçlü bir takım oluşturabilir.

Ancak bu teoriler ve söylentiler hakkında bir temsilci şu yorumu yaptı: “Bu birlikte yemek yemek için basit bir bir araya gelişti. Lütfen bundan sonra bunu farklı anlamlara çekmeyin. Bu, birbirlerinin halini hatrını sorup esenlikler dilemek için olan bir buluşmaydı, daha fazlası ya da azı değil.”

Bundan sonra bu buluşmadan herhangi bir şey çıkacak mı diye gözlerimizi üzerlerinde tutacağız gibi gözüküyor.

pwanggatime

YG Entertainment’s Yang Hyun Suk was seen meeting with C-JeS Entertainment’s CEO Baek Chang Joo somewhere in Seoul near the end of September. This meeting is attracting attention from not only fans but the entertainment industry as a whole, who suspect it might have greater implications than a casual meet-up between two friends.

Due to the recent merging and contracts between SM and Woollim Entertainment as well as Cube and iHQ, some speculated that perhaps this meeting between YG and C-JeS indicates that they’re in talks of striking a similar relationship with each other. As YG has the ever popular Big Bang, 2NE1, Psy, and more, while C-JeS has JYJ as well as influential actors, the two companies would make a powerful team indeed if the speculations turn out to be true.

However, in relation to these theories and speculations, a representative commented, “It was just a simple get-together to share a meal… Please do not stretch the meaning so far. It was only a meeting to exchange greetings, nothing more or less.”

So it seems we’ll just have to keep our eyes out to see if anything actually comes about from this meeting!

08.10.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.