Han Hye Jin Says She’ll be Returning to the UK Next Month with Ki Sung Yong and Reveals Baby plans

Han Hye Jin Gelecek Ay Eşi Ki Sung Yong ile İngiltere’ye Döneceğini ve Bebek Planlarını Açıkladı

Oyuncu Han Hye Jin ve futbol yıldızı Ki Sung Yong ile ilgili planlarını fanlarına açıkladı.

Oyuncu eşiyle birlikte SBS kanalı ‘One Warm World’ dizisi bitince şubat ayı ortalarında İngiltere’ye dönecek. Han Hye Jin 29 Ocak’ta Star News’ e:”Ben şubat ayında dizimi bitirince İngiltere’ye gideceğiz. Kore’ye ne zaman döneceğimizi kararlaştırmadık, ama futbol sezonu sona erdikten sonra, mayısa kadar İngiltere’de olacağız.”dedi.

Oyuncu ayrıca eşiyle bebek planları hakkında:”Bence bu doğal olarak olmalı. Önceden planlamak çok stresli.Ben işimi ve bebeğimi bir arada yürüteceğim.”dedi.

Ayrıca Ki Song Yong’ın onun oyunculuk kariyeri hakkında anlayışlı olduğunu paylaştı.

Blingbling*

Actress Han Hye Jin has updated fans on her plans with husband and soccer star Ki Sung Yong.

She’ll be returning with him to the United Kingdom mid-February after she wraps up filming SBS’ ‘One Warm Word’. Han Hye Jin told Star News on January 29, “We’ll be leaving for the UK after I finish filming the drama in mid-February. We haven’t decided on when we’ll return [to South Korea], but after the [soccer season] ends, we’ll be in the UK until May.”

The actress was also asked whether or not she and her hubby were planning for a baby. “I think it’ll happen naturally. They say that it’s stressful if you plan for it. I’m going with the flow in terms of work and a baby.”

She also expressed gratitude to Ki Sung Yong for understanding her career as an actress.

29.01.2014 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.