‘Glitter’ CP Explains Why He Chose Victoria and Kim So Eun as the MCs

‘Glitter’ın Baş Yapımcısı Sunucular Olarak Victoria ve Kim So Eun’ı Seçmesinin Nedenini Açıkladı

‘Glitter’ CP’si (baş yapımcı) sunucular olarak neden f(x) üyesi Victoria ve Kim So Eun’ı seçtiğini açıkladı!

KBS W’nin yaklaşan varyete şovu ‘Glitter’ın basın konferansı Seoul Yeouidong 63 City’de gerçekleşti ve baş yapımcı, “Bir idol ve aktrisin bir araya gelmesini istedim çünkü böylece 20’li yaşlarında olanların modern hayata bakış açısını anlayabiliriz. İlk tercihimiz Victoria oldu. Özellikle f(x) son derece benzersiz bir grup olduğundan dolayı, onun detaylar konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum. Victoria’nın dürüst ve canlı bir kişiliği olduğuna, bu yüzden izleyicilere gösterecek birçok şeyi olduğuna karar verdim.” şeklinde açıklama yaptı.

Konuşmasının devamında, “Kim So Eun yaşına göre pek çok deneyime sahip. Birçok konuda meraklı olduğu için onun da bize göstereceği çok şey olacaktır. Aynı zamanda çok enerjik, bu yüzden mükemmel bir ‘Glitter’ sunucusu olacağını düşünüyorum.” dedi.

Yeni program 2 Ağustos’ta KBS’in çeşitli altyazılı kanallarında yayınlanmaya başlayacak!

Min-Hee Chang^^

The ‘Glitter’ CP (chief producer) revealed why he chose f(x)’s Victoria and Kim So Eun as the MCs!

‘Glitter’, the upcoming KBS W variety show, had its press conference at the Seoul Yeouidong 63 City, where the CP said, “I wanted to have an idol and an actress meet so we can glimpse into the trendy life of those in their 20s. Victoria was chosen first. I think she’s very good with detail, especially since f(x) itself is a highly unique group. I decided that Victoria is honest and lively, so she’d have a lot to show viewers.”

He then said, “Kim So Eun has a lot of experience compared to her age. She has a lot of curiosity, so she has a lot to show us. She has various types of energy, so I decided she was perfect as the ‘Glitter’ MC.”

This new show will air on the various KBS sub channels on August 2nd!

31.07.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.